Logo
صفحه نخست حقوق بشر شعر فیلم وموسیقی گالری عکس گوناگون آموزه های انقلابی دانسته های انقلابی پیوند سیمای آزادی اساسنامه

خالد حردانی در یازدهمین سال محکومیت همچنان محروم از حق

 
خبرگزاری هرانا - خالد حردانی زندانی امنیتی محبوس در زندان رجایی شهر کرج در حالی وارد یازدهمین سال محکومیت خود شده است که تا کنون از حقوق یک زندانی محروم بوده است.
بنا به اطلاع گزارشگران خبرگزاری حقوق بشر ایران "هرانا" خالد حردانی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق اخلال در امنیت پرواز به حبس ابد محکوم شد. وی چندی بعد در دادگاه انقلاب تهران به اتهام اطلاع رسانی و مصاحبه با رسانه های بیگانه برای بار دوم به 7 سال زندان و تبعید به خارک محکوم شد.
وی در سلول های انفرادی تا بحال 2 بار دچار نارسایی قلبی شده و قادر به گذراندن دوران محکومیت خود در زندان نیست و بهداری زندان به همین علت خواستار معالجه این زندانی در بیرون از زندان توسط پزشک متخصص شده که این درخواست به دلیل تبعید غیر قانونی این زندانی به زندان رجایی شهر و نداشتن دسترسی به مسئولین پرونده وی رد شده است.
در حکم اصلی این زندانی امنیتی که در حال حاضر به اجرا در آمده است از تبعید به زندانی دیگر نامی برده نشده و تبعید ایشان به زندان رجایی شهر کرج به طور غیرقانونی بوده است.
لازم به یاد آوردی است که این زندانی امنیتی 32 ماه ممنوع الملاقات بوده و ماه گذشته پس از 32 ماه برای اولین بار با خانواده خود ملاقات کرده است.