منصور ارضی مثل شعبان بی‌مخ‌ها عمل می‌کند

تاریخ درج خبر -1390:06:04
«شبکه ایران» وابسته به موسسه ایران٬ منصور ارضی را مداحی «فحاش» خطاب کرد که «به روش شعبان بی‌مخ‌های تاریخ برای ریختن خون یک مسئول رده بالای دولتی حکم صادر» کرده است.

این سایت روز سه‌شنبه (اول شهریور) در واکنش به این گفته ارضی که هرکس اسفندیار رحیم‌مشایی را بکشد٬ وی پول خون رحیم‌مشایی را خواهد پرداخت٬ یادداشتی انتقادی منتشر کرده است.

«شبکه ایران» در یادداشت خود از مقام‌های قوه قضائیه پرسیده که برای مهار چنین «خشونت‌های افسار گسیخته» چه تدبیری اندیشیده‌اند.

این سایت در ادامه از دخالت مداحان در سیاست انتقاد کرده و نوشته است: «ادبیات به کار رفته در سخنرانی‌های منصور ارضی فرسنگ‌ها با روح و سیره امامان فاصله دارد.»

منصور ارضی نیز در واکنش به انتقاد‌ها و اعتراض‌ها به حملات وی علیه رحیم‌مشایی گفته است: «مداحان كه نبايد فقط روضه بخوانند؛ بايد حقايق را بيان و روشنگری كنند.»

«شبکه ایران» پیش‌تر در واکنش به حملات منصور ارضی به اسفندیار رحیم‌مشایی نوشته بود که این مداح «به آلت دست گروهی افراطی» تبدیل شده است.

منصور ارضی که به همراه سایر مداحان سیاسی در دو دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری حامی محمود احمدی‌نژاد بود، در حال حاضر به صف منتقدان دولت وی پیوسته است.

این مداحان که محل فعالیت آن‌ها هیات‌های مشهور تهران است در دو سال گذشته انتقاد‌های فراوانی متوجه رحیم‌مشایی و تیم احمدی‌نژاد کرده‌اند.

رابطه دولت احمدی‌نژاد با مداحان در سال‌های اخیر همچون رابطه با روحانیون قم و مشهد تیره شده است.
ارسال به فیس بوک
  Aftabkaran. All rights reserved