اذعان ارگان ولی‌فقیه ارتجاع به الهام گرفتن قیامهای منطقه خاورمیانه از قیام مردم ایران در سال ۸۸

تاریخ درج خبر -1390:06:04
ارگان ولی‌فقیه ارتجاع در سرمقاله امروز خود اذعان کرد که قیامهای منطقه خاورمیانه الهام گرفته از قیام مردم ایران در سال ۸۸ است.

ارگان ولی‌فقیه ارتجاع در بخشی از سرمقاله خود نوشت: «دگرگونی در نقشه سیاسی خاورمیانه و جهان سرعت گرفته است. اکنون تغییرات نقشه سیاست جهانی علی‌الدوام «به روز» می‌شود... تغییرات گسترده در نقشه سیاسی منطقه و جهان از ۸ماه پیش در تونس کلید نخورد بلکه ۲سال پیش در تهران آغاز شد، شاید دقیقاً همان غروب روز قدس (۲۷شهریور) سال ۱۳۸۸... آن روز... گروهی تحریک شده از سوی سازمان فتنه به خیابان آمدند (و) شعار می‌دادند «نه غزه، نه لبنان». و همزمان خط قرمز روی «جمهوری اسلامی» کشیده بودند. استقلال و آزادی بدون جمهوری اسلامی...

سرمقاله‌نویس ارگان خامنه‌ای، در ادامه مقاله خود، با ابراز نگرانی از چشم‌انداز اجماع جهانی علیه دیکتاتوری آخوندی، افزود: «.. قطعاً مثلث استکبار مانند ۲سال پیش و البته این بار از موضع ضعف، روی پروژه فشار بر ایران متمرکز خواهد شد. این سناریو ۱- فشار اقتصادی و تحریم ۲- فشار سیاسی و تبلیغاتی (به بهانه‌های چالش هسته‌ای، حقوق‌بشر و تروریسم) را شامل می‌شود اما نقطه تمرکز دشمن «سیبل کردن حاکمیت و حاملان اصول‌گرای آن» خواهد بود چرا که دشمن یقین کرده صرفاً با سست کردن یکپارچگی در حاکمیت و ایجاد خلل و شکاف در آن است که می‌تواند کاری از پیش ببرد.

ارسال به فیس بوک
  Aftabkaran. All rights reserved