علت تعطیل بودن سایت

تاریخ درج خبر -1396:05:21
سایت آفتابکاران برای ۳ هفته تعطیل بود. شرکت میزبان سایت به ما خبر داد که به سایت آفتابکاران در هفته بیش از ۵۰،۰۰۰ حمله DoS صورت میگیرد که وضعیت سرور را مختل کرده است.
اینکه منشا این حملات چه کسانی و در کجاست، چون اطلاع نداریم ، دست به گمانه زنی هم نمیزنیم. اما روشن است که این سایت به مذاق کس یا کسانی خوش نمیآید، حال این طیف میتواند از رژیم ارتجاعئ آخوندی باشد یا عناصر متحد آخوند ها.
اما آنچه که از این خلال بر ما روشن شد این است که این سایت ، اگر چه قطره ایست ناچیز در جهت رساندن پیام مبارزه دموکراتیک مردم ایران ، ولی دشمن مردم ایران همین را نیز بر نمیتابد. پیام این حملات بر روی سایت، چیزی نیست جز احساس مسولیت بیشتر در قبال صدای مبارزه حق طلبانه مردم ایران بر علیه این حکومت ظلم و فساد. Fl0werP0wer
مدیر مسول سایتFacebook

Norsk (bokmål) · فارسی · English (US) · Norsk (nynorsk) · Español
Personvern · Betingelser · Annonsering · Annonsevalg
· Informasjonskapsler ·
Mer
Facebook © 2017

Aftabkaran Azadi

Chatsamtalen har startet
02.12.2015 14:19
0k
02.12.2015 18:52
saat 7 ast emshab ham dir miaei ??
07.12.2015 11:37
در باره پروژه انهدام جنبش و شناخت پادوهای این پروژه ها،
همچون تواب تبهکار مصداقی و شرکا
ye sms be ehsan bezan bego chi shod pas
gharar shod ye name baari bime benvisi bezari to face man
emtehan dare 4 shanbe
dishab goft minvisam
be pors azash
nemikhad begi
hal shod
2200 koron behem bargardondan
bahash ye japon boro
in filmi ke gozashtam bezan to aftab
che filmie?
face man boro
male emroze daneshgah ast
aftabkaran gozashtam
face aftab
didi?
varesh daram
na
bezan to sait
man az sait mizaram


bezanam ino
chi shod
,,,,
bezan
07.12.2015 16:31
soghot asad nazdike
08.12.2015 12:34
ba ehsan harf zadi
mehmon dari
10.12.2015 09:22
یه پیغام بذار واسه آقای جرک تبریک بگو، چون الان خوابن واسه آمریکا
خبری که گذاشتم خوندی
خبر لغو آمیا تو العربیه را به زنم ?
زنگ بزن به حبیب chi shod
برو
23.12.2015 19:50

29.12.2015 10:07
on chizi ke gofti be fariba begam , benvis farsi inja ta behesh zang bezanam
29.12.2015 13:14
residi ?
29.12.2015 16:23
are
alan to daftar baradr habib hastam


پزشکان تاکید میکند،مصرف پنیر به تنهایی در وعده صبحانه بلغم زاست.پنیر دارای کلسیم و گردو دارای فسفر است ،خوردن پنیر با گردو علاوه بر تامین بخشی از نیاز بدن به فسفر، جذب کلسیم را نیز بهتر و راحت‌تر می‌کند، .

غده پاراتیروئید، وظیفه تنظیم کلسیم و فسفر بدن و جذب آن ها را به عهده دارد. این غده ،کلسیم و فسفر را با یکدیگر و در کنار هم می شناسد، کلسیم موجود در پنیر برای اینکه جذب بدن شود نیاز به فسفر دارد و اگر پنیر همراه با گردو مصرف نشود، در غیر اینصورت، غده پاراتیروئید، فسفر را از مغز برمی دارد و فرد را دچار رخوت، سستی و بی حالی و موجب کندی در یادگیری و کاهش تمرکز ذهن میگردد.و نیز خوردن پنیر به تنهایی می‌تواند باعث تحریک و تشدید برخی بیماری‌ها مانند صرع و سردرد شود. از این رو، افراد مبتلا به این بیماری‌ها باید پنیر را باگردو و یا میتوانند از سبزی‌های معطر، آویشن، نعناع خشک و حتی عسل هم به‌عنوان تعدیل‌کننده پنیر استفاده کنند.

گردو افزون بر این ،سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 و منبع غنی از آنتی اکسیدان ها و فیتواسترول ها است که.احتمال بروز تومورهای سرطانی را کاهش می دهد ،،مخصوصا سرطان سینه .مصرف گردو حتی در افرادی که زمینه مستعد ژنتیکی برای ابتلا به سرطان سینه دارند هم بسیار موثر است.خوردن تنها دو عدد گردو ،در هر وعده صبحانه مقدار کلسترول بالای خون را نیز کاهش می‌دهد.و در نتیجه خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کم میکند

نکته: گردو باید در زمان مصرف شکسته شود، زیرا در برخورد طولانی مدت با هوا، اکسید شده و خاصیت اولیه خود را ندارد.

نکته: بادام نباید با پنیر مصرف گردد. زیرا موجب فساد در معده شده و گوارش را با مشکل رو به رو می کند و به عنوان عامل مهمی در تشکیل سنگ کلیه و مثانه محسوب میشود.
http://www.aftabkaran.com/upgrade/administrator/
آفتاب کاران - Aftabkaran - Administration
aftabkaran.com
http://www.aftabkaran.com/upgrade/
04.01.2016 13:24
hameh ye keshvaraye arabi ravabeteshan ra daran ghat mikonan ba iran
alarabiyh negah kon
az raziye khabari nashod ?
04.01.2016 18:26
آزادى ماشاالله حائرى
ماشاءالله حائری بعد از دادگاه 20آبان ماه 94 عدم تحمل کیفر گرفت و از زندان آزاد شد
«ماشالله(حمید) حائری» زندانی محبوس در بند ۴ سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به علت شرایط بد جسمی و عدم تحمل ادامه حبس و همچنین با اعمال ماده ١٣٨ قانون اساسی عصر روز جاری دوشنبه ۱۴ دی ماه از زندان آزاد شد.
06.01.2016 12:52
برای خنده

از ریاض خبر رسید که بدنبال قطع روابط دیپلماتیک بین ایران و عربستان

عربستان قصد داره نمازها و دعاهای ایرانیان که بطرف مکه خوانده میشه فیلتر کنه تا بگوش خدا نرسه, اینطوری ایرانیان بدلیل عدم انجام عبادات برن جهنم
ساختمان پارلمان جیبوتی در دولت قبل توسط ایران ساخته شد. جیبوتی در حمایت از عربستان، روابطش را با ایران قطع کرد.
06.01.2016 19:23
shab dare maghaze mikhabi
ya shagerda hanoz mian kharid
07.01.2016 01:24
بیانیه تفصیلی اتحاد زندان سیاسی متعهد به سرنگونی در رابطه با توطئه اخیر وزارت اطلاعات

هموطنان

چندی است که باند منفور ایرج مصداقی تواب تشنه‌ بخون با مستمسک قرار دادن بیماری یک زندانی دهه شصت بطور رذیلانه تلاش میکنند با غیر واقعی‌ نشان دادن سوابق این زندانی از او چماقی علیه مبارزه با رژیم بسازند . ده‌ها تن‌ از اعضای این اتحاد در مقاطع مختلف و در زندانهای اوین قزل حصار و گوهردشت با آقای عباس رحیمی ملقب به عباس نر گدا همبند بوده و به درستی‌ گواهی می‌دهند که در پشت بزرگنمأیی مشمئز کننده این جماعت خائن اهاف کثیفی نهفته است که در راس آن زدن مقاومت می‌باشد .یکی‌ از اعضای این اتحاد در نامه‌ای که برای ما ارسال کرده چنین نوشته:
سخنی کوتاه با عباس ، هم بندی سابق حتما" یادت نرفته که امثال ایرج در زندان چون تورا لمپن میدانستند بایکوتت کرده بودند ؟!
حال چه شده که هندوانه زیر بغل هایت میگذارند و تا به اینجا بالا برده اند که پشت سرت نماز هم میخوانند ؟!
عباس هر کس از چنته خود خبر دارد آیا این صفات و القاب که به تو میدهند خودت باورت میشود ؟! خداوکیلی جواب بده !
کلاه خودت را قاضی کن و بو بکش آیا بوی این لاشخور ها را متوجه نمیشوی ؟
عباس آقا امیدوارم سالها زنده باشی و به سلامت زندگی کنی حال بیا و یه امشی دور و برت بزن تا راحتتر نفس بکشی ، باور کن این جک و جونور های ولایت را که بپرونی حال خودت هم خوب میشود !

خواهر مجاهد پروین فیروزیان در نامه خود به كميسر عالي حقوق بشر ملل متحد می‌‌نویسد:
سازمان مجاهدین خلق ایران در سال 1378 ابراهیم محمد‌رحیمی را که در پذیرش سازمان در اشرف بود را به دلیل عدم صلاحیت‌های اخلاقی و مبارزاتی اخراج کرد .
اگر کسانی‌ فکر میکنند که این یک اتهام غیر عادلانه است میتوانند به مقاله خائن کریه الچهره و نادم معترف حمید اشتری مراجعه کنند تا ببینند که نامبرده با چه بلا هتی به این امر اعتراف کرده است و بر آن صحهٔ گذاشته است. بی‌ شک این آخرین توطئه این باند خائن نیست ،مادام که اینها و در صدرشان ایرج مصداقی تواب تشنه بخون دینامیزم حرکت خود را از بخش نفاق وزارت اطلاعات میگیرند باید منتظر توطئه‌های بعد ی هم بود .خط اصلی‌ آنها به انفعال کشاندن نیروها ، ترویج فضای‌ یأس و جا انداختن این موضوع است که مبارز ه بی‌ فایده است و باید گوشه‌ عزلت گزید و رژیم را به حال خود رها کرد .و برای رسیدن به مقصود چه راهی‌ مناسب تر از کوبیدن مقاومت و مقدم بر همه کوبیدن رهبری مقاومت ؟ .در همین داستان پیش رو حرف اصلی‌ آنها چیست؟

آنها به زبان الکن میگویند اگر به مبارزه پشت کرده باشی‌ و انفعال پیشه کرده باشی‌، عباس نر گدا هم که باشی ما ترا تا پوریای ولی بالا میبریم و اگر هم بیسواد باشی‌ ترا بغل دست مولانا مینشانیم . اما اگر زن جنگنده‌ای باشی‌ که حاضر نباشی‌ میدان جنگ را ترک کنی‌ ما فامیل الدنگت را در خیابان های لندن و سوئد و واشنگتن به راه می‌‌اندازیم و با شعار بیا بیا بیا هم به خودت هم به سازمان و هم به رهبریت میتازیم . این همه داستانی است که ایرج مصداقی تواب تشنه بخون از به راه انداختن این خیمه شب بازی دنبال می‌کند
اصل داستان مصداقی وعباس از سر دلسوزی ومهربانی برای دوستی و محبت به یک بیمار سرطانی رو به موت نیست این مسئله ای برای ایجاد جنگ روانی به عنوان نفرت افکنی از یکطرف وهرزه نویسی علیه مقاومت وخوش رقصی برای رژیم از طرف دیگر است خطی که از سال ها پیش مصداقی به همراه وزارت اطلاعات پیش گرفته این بار هم سوژه جدیدی برای کوبیدن یک مقاومت در قالب خانواده در شکل رذیلانه برای اربابان اطلاعاتی ودیگر مزدوران است این شیوه کار تبلیغ بی شرافتی وخیانت است.
چرا باند کثیف ایرج مصداقی به چنین دست و پا زدنهایی افتاده اند بیچا رگان و خود فروشانی که به در یوزگی رژیم در واپسین روزهای عمرش از هیچ پستی ودناعتی در حق بهترین فررندان این مرز و بوم دریغ نمیکنند .
چه میتوان گفت .....به یاد ان توابهای بد بختی می‌ افتیم که بالاترین همکاریها را در زندان میکردند و اخر سر همان بازجوها انها را مثل تفاله پرتابشان میکردند و بارها دیدیم و شنیدیم که حتی جلادان اوین برای ان دسته از بچه ها ی مقاوم که شگفتی همه را بر می انگیختند احترام قائل می‌‌شدند واینک این شاگردان کودن نمیدانند که تاریخ مصرفشان بزودی تمام خواهد شد و انچه که رخ نمایان خواهد کرد خواهران وبرادران مجاهدی است که در هر گوشه ای از جهان اسطوره ای هستند برای زیستنی با شرافت با دنیایی از عشق وامید مصمم وبا اراده ای شگرف که در دنیای معاصر به کیمیا پهلو میزند.
به بره لاجوردی باید گفت اگر از گزارش ۹۲و ۹۳ طرفی‌ بستی اینجا هم میتوانی‌ روی پتانسیل ضدّ انقلابی ات حسابی‌ باز کنی‌ اما مطمئن باش که راه به جایی نخواهی برد فقط به یک دلیل ساده ،شما فاقد عنصر حق هستید .هر چی‌ هستید پلشتی هستید و رذالت از صدرتان تا زیلتان .برای همگان به وضوح روشن است که تعزیه گردان این مرکه کسی‌ نیست جز ایرج مصداقی تواب تشنه‌ به خون . او با کینه سیری ناا پذیرش تلاش می‌کند مرهمی پیدا کند برای زخمهای دورونیش که بعد از رو شدن خانت‌های داخل زندان برا و مستولی شده.
او این معرکه کثیف را هدایت می‌کند و با کمال بی شرافتی از مریضی عباس و سادگی‌ خانواده‌اش بهره برداری ضدّ انقلابی می‌کند.
این جمأعت از حقارتشان هر روز به یک سوژه پناه میبرند تا بگویند ما نمردیم وزنده هستیم و به همین دلیل وکیل وصی کسانی میشوند که دارای شعور وهوشیاری هستند که انتخاب کردند چگونه زیستن را و این حق هر انسان ازاده است و همه ما ان را خود انتخاب کردیم وهمواره به ان افتخار میکنیم و خواهران و برادران مجاهد وپا کباز قسم خورده که جای خود دارد چون خواهر مجاهد هم زنجیرمان پروین فیروزان درود بر عزم وپایداریشان که مایه شرف وافتخار هر ایرانی هستند .
هموطنان ما بر این باور ایمان داریم که تمامی‌ کار کردها ,نوشته ها. مصاحبه ها، گفتگگو‌ها و اعمال ایرج مصداقی و همه کسانی‌ که به نجاست او آلوده شده‌اند و در منجلاب سیاسی او غوطه ورند .بالا‌ترین انتظارات فاشیستی‌ ترین جناح رژیم را به اتم وجه برآورده می‌کند . دقیقا به همین دلیل این جماعت ضدّ خلق هستند ،
14.01.2016 10:14
از مقاله‌های سایت کدوم‌ها را به زارم تو فیس
jno nazan
in chiye neveshti
ino nazan
مقاله علی‌ مقدم این چه عکسی‌ ازش زدی ؟
14.01.2016 17:17
axse kesie ke azash gofteh'
دکتر عمرو عبدالسمیع می‌نویسد: برخی می‌گویند اخوان المسلمین با بهره‌برداری از وضعیت مهاجران درصدد تسلط بر اروپا هستند.

http://www.irdiplomacy.ir/fa/page/1955579/%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86+%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF+%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7+%D8%B1%D8%A7+%D8%AA%D8%B5%D8%B1%D9%81+%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%9F.html
اخوان می‌خواهد اروپا را تصرف کند؟
دکتر عمرو عبدالسمیع می‌نویسد: برخی می‌گویند اخوان المسلمین با بهره‌برداری از وضعیت مهاجران درصدد تسلط بر اروپا هستند.
irdiplomacy.ir
20.01.2016 11:46
mashghool hasti ?
سعید نه تلفن جواب میده نه جواب پیام‌ها رو ، تو خبر داری ازش یا نه ؟
حالا تلفن من را جواب نمید ایرادی نداره کاریش نداشته باش . فقط بگو ازش خبر تازه‌ای داری یا نه‌ ؟
emroz ke bahash harf zadam
behet goftam dige
yani halesh khob nis
khobe
alan esterahat mikone
are
25.01.2016 15:41
dadshi saate 4- miad
:v
dadashi -lille bror
02.02.2016 14:18
رازی که افشا شد !
سرطان مرض نیست تجارت است!!
پروفسور نانديتا داوسن از دانشگاه كمبريج ؛
کلمه ای به نام سرطان دروغ است...
از همه شما عاجزانه خواهش میکنم این مطلب را بدون استثناء بخوانید.
درمان سرطان را به ما اشتباه اطلاع داده اند.
شاید باورتان نشود. اما سرطان یک بیماری نیست یک تجارت است
💥سرطان آنقدر شیوع پیدا کرده که پیر و جوان و کودک و همه را مبتلا کرده است ...
💥انتشار این پست شگفت انگیز خیلی از
" دستهای پنهان گردانندگان دنیا " را آشکار و آنان را عصبانی
میکند .
💥آیا میدانید که کتاب "world without cancer" یعنی
" دنیای بدون سرطان " هنوز اجازه ترجمه به خیلی از زبانهای دنیا را پیدا نکرده است.

این را بدانید که,بیماری به نام سرطان وجود ندارد

سرطان عبارت است ازفقط کمبود ویتامین B17چیز دیگری نیست

از شیمی درمانی, جراحی و یا خوردن داروهای با عوارض سنگین خوداری کنید ...
به یاد آورید که چرا در زمان سابق تعداد بسیار زیادی از دریانوردان بنام مرض (اسکوربیت)جان خود را از دست دادند
(اسکوربیت)
بیماری که جان انسانهای بیشماری را گرفت ...
و تعدادی از این راه درآمد هنگفتی بدست آوردند ...
بعدها کشف شد که اسکوربیت فقط کمبود ویتامین C بودیعنی اینکه یک بیماری نبود.
💥سرطان هم همین طور است


💥دنیای استعمار و دشمنان بشریت صنعت سرطان را ایجاد کرده اند واآنرا تبدیل به یک تجارت نموده اند.
👈
از سرطان درآمدهای میلیارد میلیارد میلیاردی کسب میکنند.
این موضوع بسیار طولانی و عمیق است,تاریخچه ی پیدایش صنعت سرطان ازجنگ جهانی دوم به بعد رونق گرفت ودر پشت پرده چه اتفاقاتی رخ داده است :
پس برای مقابله با سرطان اینهمه طول وتفصیل ومخارج هنگفت لازم نیست تا جیب استعمارگران را پر کنید فقط پیش گیری ودرمان با راهکارهای ذیل به اسانی حاصل می شود


هر روز فقط 15 تا 20 عدد خوردن هسته زرد الو کافیست.
اگر سرطان دارید اول تلاش کنید تا بفهمید که سرطان ، چیست؟
نترسید!
اول تحقیق کنید ...
تکرار میکنیم
آیا امروزه کسی از بیماری به نام اسکوربیت میمیرد؟
نه-چون چون درمان میشود .
سرطان چه؟
سرطان را به صورت یک صنعت در آورده اند ...
در حالی که راه درمانش خیلی وقت پیش پیدا شده ...

کمبود ویتامین B17
فقط همین
🔻جوانه گندم بخورید
🔻جوانه گندم داروی اعجاب آور ضد سرطان است .
🔻جوانه گندم منبع غنی اکسیژن مایع و حاوی قویترین ماده ضد سرطان طبیعت به نام "Ieatril" میباشد,که این ماده در هسته سیب نیز موجود است .

صنعت دارویی امریکا شروع به اجرای قانون
منع تولید "Leatril" نموده،ولی این دارو در مکزیک تولید و فروخته میشود و به صورت قاچاق وارد امریکا میشود .

مانر در کتابی به نام "مرگ سرطان" موفقیت درمان با "leatril" را بالای 90% بیان کرده است .
✅اگر خواندید share کنید تا دیگران
کانال بهترین و کمیاب ترین نکات پزشکی @majale_morahem
منابع آميگدالين یا ویتامین B17
غذاهاي حاوي ويتامين B-17 شامل :
- هسته يا دانه ميوه جات:بيشترين غلظت ويتامين B-17 در طبيعت را شامل مي‌شود كه شامل هسته سيب، زردآلو، شليل، هلو، گلابي، آلو و آلو بخارا است.
- غلات لوبياها: شامل باقلا، جوانه عدس، ليما و نخود فرنگي
- مغزها: بادام تلخ (غني‌ترين منبع B-17 در طبيعت‌) و بادام هندي
- توت‌ها: تقريبا همه توت‌ها مانند توت سياه، قره‌قاط، تمشك و توت فرنگي
- دانه‌ها: كنجد و بذر كتان
- بلغور جو دو سر، جو، برنج قهوه اي، بلغور گندم سياه، بذر كتان، ارزن و چاودار
اين ويتامين در غلات و هسته زردآلو، مخمرآبجو، شلتوك برنج و كدوحلوايي يافت ميشود.
08.02.2016 15:29
hosein
hasti???
are
ini ra ke mikhasti har shab biari
yadet miraft
biaresh
emrooz
halit shod ??
on chizi ra ke gharar bod biari khane
areh
hasti ???????
01.03.2016 11:54
هشدار دولت امریکا به تمامی شهروندان امریکائی مقیم عراق و
خروج از عراق

<<
دولت امریکا روز گذشته طی اطلاعیه ای به تمامی امریکائیان مقیم عــــــراق
هشدار داد که برای خروج از عراق اماده شوند .
علت این فراخوان، شکسته شدن احتمالی سد قدیمی برقی – آبی نزدیک موصل
اعلام شده است

در پیام صادر شده از سوی آمریکا آمده که این سد ترک برداشته، در حال حاضر
در دست نیرو های تروریست داعش است، تا حدود 21 متر آبگیری شده است.

شهر های سر راه رود دجله مانند تکریت، سامرا و بغداد نیز در معرض خطر
این سیل قرار خواهند داشت.

در متن این پیام آمده است:
ما اطلاعات دقیقی در دست نداریم که زمان دقیق شکستن سد را تخمین بزنیم, اما
امیدواریم ارسال این پیام امنیتی بتواند ابزار مناسبی برای کمک به تخلیه کامل
این شهرها و در نتیجه نجات جان هزاران نفر انسان شود.

گفتنی است سد موصل در آگوست 2014 به دست داعش افتاد و از آن زمان
داعش همواره تهدید کرده است که آب پشت این سد را به یکباره رها خواهد کرد.

رژیم تروریستی آخوندی هزاران مزدور پاسدار قدسی و جیره خوار دارد که
بیشترین کشته ها را در این میان خواهد داد و نیز این رژیم بغایت ضد ملی و
فلاکت زده حتی در این میانه از ارسال اراذل و اوباشان خود بعراق تحــــت
عنوان زیارت قبور ائمه نیز خودداری نمیکند.
04.03.2016 09:23
در بخش میانی به فاکتها و نمونه‌هایی‌ از بریده ی مزدوران و توابینی که با زدن نقاب‌ ٔبر چهره به مردم فریبی مشغول هستند و نیز به این سوال که آیا هر کس به مجاهدین انتقاد کند مزدور وزارت اطلاعات است پرداخت می‌‌شود و با فاکت‌های مشخص به بی‌ اساس بودن این اتهام جواب داده خواهد شّد . هم چنین می‌‌کوشیم تا نشان بدهیم چه کسانی‌ و با چه اهدافی تلاش می‌‌کنند که قبح جنایات توابین ریخته شود . دربخش پایانی به پاره‌ای از اتهامات که به نویسنده این سطور زده شده است جواب داده خواهد شّد . هدف از جواب دادن به اتهامات واهی نه‌ دفاع از خود بلکه نشان دادن این حقیقت است که وقتی‌ در مورد مسائلی‌ چنین بدیهی اتهاماتی سخیف در انظار عمومی‌ زده می‌‌شود باید به پوچی گزارش‌های ۹۲ و ۹۳ و انبوه لاطائلاتی که از طرف جماعتی بریده و بی‌ مسئولیت زده می‌‌شود تا کجا و تامین کننده منافع کدام نیرو را در ٔبر می‌‌گیرد .

اما قبل از ورود به بخت اصلی‌ باید چند موضوع را مشخص کرد . اول اینکه نویسنده این سطور سالها ی سال ٔبر اساس یک باور مذهبی‌ سال‌های زندان خود را به خدا قرض داده بودم یا در واقع اینرا داشتم که سالها و آن رنجها و مشقتها زاکهیه ی آخرتم باشد بنابر این تا قبل از توطئه اخیر وزارت اطلاعات حتی یک سطر هم در هیچ جایی‌ راجع به زندان چیزی ننوشته بودم و به جز شمار اند‌کی از دوستانم خیلی‌‌ها حتی خبر نداشتند که من زندانی بده‌ام . بعد از روی شدن دست وزارت و بیرون آمدن توطئه از آستین یک زندانی که به اعتراف خودش همکاری غیر قبل انکاری با قاتلین زندانیان داشته است . ٔبر اساس همان باور مذهبی‌ به این یقین رسیدم که اینک سکوت در مقابل پروسه زندان و خرج نکردن آن به پای مقاومت مستوجب عذاب علیمی است که پاداش همه ی خائنین و جنایت کاران است . این گفته بنیانگذار کبیر محمد حنیف نژاد که " وقتی مسئولیت از در و دیوار می‌‌بارد آرزو ی شهادت خود نوعی فرصت طلبی است ." در این مورد سری لوح و مشوق من برای ورود به این موضوع بود . میدانستم که برای بیان گوشه ای‌ از حقیقت باید از حوزه‌های کین و حسادت ، و حبّ و بغض و خود کم بینی‌ بعضی‌ از حتی دوستان که در نهایت به داوری غلط راه می‌‌برد عبور کرد . میدانستم که بغض و کینه بسیاری از دشمن را ٔبر انگیخته می‌‌کنم و مورد هتاکی و اتهامات نجونمردنو وهی قرار می‌‌گیریم . اما در نهایت در بازار مکر بدل فروشی می‌توانستم به روشن شدن حقایق کمکی در حد وسع خود انجام دهم همه ی آن ناملایمات را به گوش جان خریدم . انچننک اکنون به این باور رسیدها‌ م که سکوت در مورد پرش ی زندان بخصوص از طرف زندانیان مقاوم به تاراج رفتن همه درد و شکنج‌های شهیدانی است که اکنون در میان ما نیستند . به راستی‌ وقتی آنکس که به خائنانه‌ترین شکل در مقابل دژخیمان گفته " (آری )" اینک خود را قهرمان آنان که گفتند: " نه‌ "جا می‌‌اندازد باید در مقابل او سکوت او کمک به این قهرمان خائن و پوشالی نیست ؟ وقتی‌ همه دست آوردهای عزیزترین و مظلوم‌ترین شهدا ی این مقاومت مورد تاراج مشتی تواب و بریده قرار می‌‌گیرد اعتراض و فریاد بدیهی‌ترین عکس العمل نیست ؟ وقتی‌ مقومت در داخل زندان و حتا در خارج زندان زیر علامت سوال می‌‌رود و دستانی تلاش می‌‌کنند قبح بریدگی و خیانت ریخته شود و انفعال و تفرقه تبلیغ می‌‌شود نباید اعتراض کرد ؟
Avesta Abra
10 hrs ·

کابوسهای رژیم تروریستی باز شدت گرفت و مصرف شیره ی سیدعلی گـــدا
بالا رفت !!!

احمد شهید نماینده ی ویژه ی سازمان ملل برای پنجمین باربعنوان گزارشگـر
حقوق بشر در رابطه با رژیم تروریستی در سمت خود ابقاء شد !!!

<>
خبر خوش برای ملت ایران !!!

بالاخره عزرائیل جانش را گرفت ! آخوند ایة الله طبسی ساعتـــــــی
پیش بعد از جدل و چانه زنیهای بسیار با عزرائیل , وجود منحوسش
بر روی زمین بی مصرف و ضرر آفرین تشیخص داده شد و گورش
را از روی زمین کند !!!

آخوند ایت الله طبسی تولیت سر کرده ی دزدهای آستان قدس طبسی
بدرک واصل شد .
وقتی‌ دشمن با وقاحت و دریدگی می‌‌خواهد "زندانی بریده و تواب خیانت کار" را به عنوان زندانی "مقاوم " بخورد جامعه بدهد چرا باید ساکت ماند ؟ چه شده است که بقول مام علی‌ دشمن در موضع ناحقش از ما ، در موضع حقمان جسورتر شده است ؟

ما یعنی همه کسانیکه برای خلاصی از شلاق حاضر نشدیم با "گشت دادستانی برای شکا ر مجاهدین و مبارزین برویم ".

ما یعنی‌ همه ی کسانیکه برای خلاصی خود از بند یا کسی‌ یا کسانی را به بند نکشیدیم .

ما یعنی‌ همه ی کسانیکه با جسارت انقلابی حاضر نشدیم در بند لاجوردی ساخته توابین برای رذالت پیشگان حاکم بر زندان بیگاری بدهیم .

ما یعنی‌ همه ی کسانیکه وقتی از بند به انفرادی منتقل می‌‌شدیم تحت هیچ شرایطی حاضر نمی شدیم اسامی افراد سر موضع بند را به بازجو بدهیم .

ما یعنی همه ی کسانیکه در تمامی‌ پروسه زندانمان حتی یک روز هم در اوین با چشم باز نبودیم و در ساخت هیچ زندانی به دژخیمان کمک نکرده ایم .

ما یعنی همه ی کسانیکه در تمامی‌ پروسه ی زندانمان حتا یک نیم روز هم به مرخصی نرفتیم بدلیل اینکه نگه رژیم به ما هیچ گاه نگاه به کبریت بی‌ خطر نبود ه و ما هیچگاه در سر سودای فرار را با ‌مرخصی زبونانه تعویض نکردم .

و در نایت ما یعنی همه ی کسانیکه برای نجات خود عزیزترین کسی خود را به مسلخ نبرده است و خبر شهادت او را از سلول انفرادی به بیرون از زندان منتقل نکردیم و بعد وقیحانه دم در ----نعیم--- که به مادرم رو دست زدم و گرفت (۱) .

بله این می سر فراز امروز هم باید همچون به بریدگان ، مزدوران و توابین بغرد همچنانکه در اسارت چهره به چهره پاسداران می‌‌غرید . نکند بعد از اینکه همه ی قهرمانان زندان و اسطوره‌های شکنجه از میان ما پر کشیده اند . به شخصه اعتقاد قلبی دارم که یکی‌ از شانس‌هایی‌ که من داشتم این بود که همیشه شکنجه در محدوده ی طاقتم متوقف می‌‌شّد از طرفی‌ نیز بقول نلسون ماندلا ،" در راه مبارزه برای آزادی هیچ فداکاری چندان بزرگ نیست" . بنابراین آنچه که در ما هست یک احساس سر بلندیست از اینکه ارزش‌های انسانی‌ را پاس داشته ایم و به پلشتی رژیم آلوده نشده ایم همین بس . بیش از این هر چه باشد باطل است و ضایع کننده همه ی آن گذشته افتخار آمیز برای هر عنصر زندانی که از کوره گدازان آزمایش زندانهای خمینی سر فرازبیرن آمده .
04.03.2016 11:43
موضوع بعدی این است که ما همانطور که حق طلبکاری از را نداریم حق حسابرسی از هیچ زندانی را هم نداریم . هیچکس در راه ما مقاومت نکرد و هیچکس بخاطر ما تواب نشد . هر زندانی با هر عقیده و مرامی‌ یک صاحب الی دارد که باید حساب و کتابش را آنجا صفر صفر کند ما می‌‌توانیم شهادت بدهیم ، میتونیم با اسم و مشخصات بگوییم فلانی در زندان چکاره بوده . اما حق قضاوت و حسابرسی نداریم در عوض در ایستادن در مقابل کسانی‌ که با دجلیت قصد دارند خود را غیر از آنچه بده اند جا بزنند .ذیحق‌ترین کسانی‌ که باید به اعتراض بر خیزند و افشاگری کنند همین زندانیانی هستند که حالا بر امانت شهدا هم بر دوششن سنگینی‌ می‌‌کند . این حق همه ی شلاق خوردگان است که وقتی‌ می‌‌بینند کسی‌ به اردوی دشمن پیوسته علیه او افشاگری می‌‌کنند ، و وای بحال ما اگر در همین مورد را از جاده انصاف و عدالت خارج شویم در بحث پیش رو خواهیم دید که جنایتی که توابین علیه زندانیان انجام می‌‌دادند کمتر از جنایات پاسدار‌ها و بازجوها نبود . بنابر این وقتی‌ به کسی‌ اتهام تواب بودن را می‌‌زنیم باید بفهمیم که این اتهام ناموسی‌ترین و بد خیم‌ترین اتهامی است که می‌توان به یک زندانی زد و اگر چنین نباشد و اتهام ما بر اساس بغض و کینه ی شخصی‌ باشد در واقع همه ی مفاهیم را لوث کرده ایم و همه ی خائنین را از زیر تیغ بدر برده ایم باید برای هر اتهام آدل و شواهد کافی‌ داشته باشیم تا کسی‌ نتواند خیانت خود را حسها کند . دروغ گفتن نیز به همین اندازهٔ زیان آور است ، این اضافات که دروغ هر نوشته‌ای را بی‌ ارزش ، هر سندی را بی‌ اعتبار می‌‌کند و در نهایت دروغگو را رسوا ی خاص و عام میکند . بنابر این وقتی‌ چشمانم به کفّ پام می‌‌افتاد از آن متنفر می‌‌شدم . باید یا به نماز خواندن آن فرد یا به شکنجه شدنش و یا به هر دو شّک کرد . باید از دروغ گفتن ایرج مصداقی در مورد سر در موسی خیابانی عبرت بگیرند به نظرم یکی‌ از عوامل رسوایی این پادو اطلاعات همان دروغ بزرگ و بی‌ شرمانه‌ای بود که در مورد سر دار شهید سر هم کرده بود .اما فاکتها ی رسوایی دروغ گویان بسبیشتر از این مورد است . در سال ۱۳۶۷ بعد از قتل عام زندانیان سیاسی همراه با عده‌‌ای از بچه‌های زندانی راهی‌ اروپا شدیم تا با انجام مصاحبه و میز گرد ، افکار عمومی‌ را نسبت به آنچه در زندانها ی ایران اتفاق افتاده آگاه کنیم اولین جلسه این افشاگری‌ها در لندن بر گذر شّد در آن مصاحبه ۵ نفر در پانل نشسته بودیم . ۴ برادر و خانم آذر معزز . مسئولیت جلسه با "شهید حقوق بشر کاظم رجوی بود ". که در واقع سر پرستی‌ ما را در همه کنفرانس ها به عهده داشت .مترجم ما برادر مجاهد علیرضا جعفر زاده بود . از آنجا ایکه در همان زمان گالیندپل نماینده ی ویژه ی حقوق بشر سازمان ملل در تهران بسر می‌‌برد . تقریبا همه خبر گذاری‌های معتبر دنیا حضور داشتند . ترکیب نشستن ما در پنل طوری بود که آذر معزز بعد از من شروع به صحبت کرد . او در صحبتهایش ادعا کرد که رژیم در اوین کوره ی آدم سوزی راه انداخته و او به چشم خود دیده که کسانی‌ را در این کوره انداخته اند .من با شنیدن این حرف سر جایم خشکم زده بود خیلی‌ به خودم فشار آوردم تا توانستم تا آخر آن کنفرانس خودم را آروم نگاه دارم . بعد از کنفرانس آسوشیتد پرس از آذر معزز ، و صدای آمریکا از من در خواست مصاحبه اختصاصی کردند . در پایان این مصاحبه از کاظم شهید تقاضا کردم چند دقیقه‌ای با ایشان صحبت کنم . باهم به گوشه‌ای رفتیم . صحبتم را اینطور شروع کردم : آقای رجوی من زندانی چشم و گوش بسته‌ای نبوده‌ام در طول پروسه زندانم جزو کسانی‌ هستم که بیشترین جا به جایی‌ را داشته‌ام و تقریبا هم مورد اعتماد زندانیان بوده‌ام با این مقدمه می‌‌خواهم بگویم که حرفی‌ که خانم معزز زده اند به هیچ وجه حقیقت ندارد و محال است اگر چنین چیزی در اوین اتفاق افتاده باشد ما از آن بی‌ خبر مانده باشیم . ضمن اینکه من بیشتر ایام زندانم را در اوین گذرانیده‌ام . بعد هم اشاره کردم که شما می‌‌توانید از همه ی بچه‌ها ی زندان این سوال را بپرسید اگر حتی یک زندانی دیگر این ادعا را تایید کند من اعتراض خودم را پس می‌‌گیرم . او با حوصله به حرفهای من گوش کرد در پایان از من سوال کرد آیا قبل از اینکه به خارج اعزام شوید کسی‌ به شما گفت چه بگویید و چه نگویید ؟ گفتم نه‌ . گفت سوالم را طوری دیگر مطرح می‌کنم . آیا شما به مسئولی‌ و یا به فردی گفته‌ای که در مصاحبه چه موضوعاتی را مطرح خواهی کرد ؟
گفتم نه‌ . گفت : وقتی‌ فردی ناگهانی موضوعی را مطرح می‌‌کند واکنش ما باید چه باشد . من جوابی‌ نداشتم بدهم . اما فهمیدم که بعد از آن با خانم معزز برخورد شده چون در مصاحبه‌های بعدی ایشان را شرکت ندادند . همان زمان مصاحبه‌ها و فعالیت‌های ما در بولتن روزانه ارتش آزادیبخش منعکس می‌‌شّد . بعد‌ها شنیدم که بسیاری از بچه‌های زندان بعد از خواندن مصاحبه آذر معزز ، پیش مسئول خود رفته و به این دروغ بزرگ اعتراض کرده بودند از جمله این افراد خواهر مجاهد فروزان سعید پور و برادرش سیامک سعید پور بده اند که اکنون بعنوان شاهدان زنده ی این جریان هستند . آذر معزز بعد‌ها اخراج شّد . ۲۶ سال بعد از این ایرج مصداقی به نیابت از رژیم آخوندی طلب این دروغ را از سازمان باز خوانی می‌‌کند . خوب است همین جا به این موضوع نیز اشاره کنم که طبق شنیده‌ها آذر معزز بعد از اخراج از ارتش آزادیبخش به سوئد می‌‌رود و از طرف دولت سوئد به او آپارتمانی برای سکونت داده می‌‌شود . ایرج مصداقی در یک مقطع برای کلاه گذاشتن سر دولت سوئد ادعا می‌‌کند که از همسرشجدا شده تا بدینوسیله ۲ تا حقوق از دولت سوئد بگیرند . طبق قانون سوئد به چنین افرادی یک خانه ی جدا می‌‌دهند . گفته می‌‌شود آن خانه‌ای که به مصداقی داده بودند در همان آپارتمانی بوده است که آذر معزز در آن سکونت داشته . البته تواب تشنه به خون آن آپارتمان را اجاره داده بود . و بعد از این‌همه کثافت کاری ادعای شفاف سازی در دنیای مجازی میکرد .
چرا خبر احمد شهید را نزدی?
kodomo
04.03.2016 15:11
مختصات توابین دهه شصت زندانهای خمینی
مقدمه
نوشتار پیش رو به یکی‌ از شومترین و جنایت آمیز‌ترین پدیدهای خمینی ساخته می‌‌پردازد که در دهه شصت در زندانهای آخوندی متولد شد و از بدو تولد از خون و رنج و جان و زندگی‌ زندانیان مقاوم تغذیه کرد و در بعضی‌ موارد تا منتهای طاقت زندانیان پیش رفت و بسیاری را به قربانگاه برد . این پدیده علیرغم خیانت و جنایات دهشتناکی که مرتکب شده بنا بردلائلی نامعلوم , ناشناخته و مسکوت مانده است و جز در مواردی خاطره وار هیچگاه تحلیل جامعی از آن صورت نگرفته. به همین دلیل است که می‌‌بینیم بعضی‌ از عناصر خائن که روزگاری از رنج و خون زندانیان ارتزاق میکردند امروز سر براورده و طلبکار هم شده‌اند . شرم آور اینکه در بعضی‌ از محافل به بهانه ی دادخوهی از شهدای زندانی برای کسانیکه به همین شهدا تیر خلاص زده است اشک تمساح می‌‌ریزند و برای دلداری و بوسیدن او به صف می‌‌ایستد . آنچنان که گویی مقصر اصلی‌ کسانی بوده اند که مقاومت کرده اند وگر نه تیر خالص زدن قابل ستایش هم است . اینچنین است که آنها می‌‌کو شند با مو جه نشان دادن بریدگی ،و مظلوم نشان دادن شکنجه گر و تواب و تیر خلاص زن نقش مقاومت را در زندان لوث کنند تا بتوانند اصل مقاومت را در بیرون از زندان به زیر سوال ببرند .
همه ی زندانیان مقاوم دهه ی ۶۰ اکنون دهه‌های ۵۰ و ۶۰ و بعضا هفتاد سالگی خود را می‌‌گزرنند اینها کسانی‌ هستند که روزگاری سوژه‌های اصلی‌ این جنایت کاران تواب بو ده اند . راه دشوار معرفی‌ جنایت و خیانت‌های توابین از درون سینه‌های آنها می‌‌گذرد با توجه به اینکه اکثر زندانیان مقاوم بسان سحوری‌های عاشق پر کشیده‌اند مسئولیت معدود بازماندگان صد چندان می‌‌شود . روشن است که کسانی می‌‌توانند در این مقوله اظهار نظر کنند که خود از هر گونه آلودگی به این اپیدمی منحوس بدور بوده باشند . وگرنه وقتی کسانی که خود همه‌ی این راه را رفته اند و همه مشخصات آن را دارا هستند راجع به این موضوع صحبت می‌‌کنند هیچ هدفی جز لوث کردن آن و پنهان کردن خود در پس آن جنایات ندارند .
مختصات و مشخصات "توابین " امری ساختگی و من درآوردی نیست هیچ کس نمی تواند یک ویژگی‌ یا صفتی به آن اضافه و یا کم کند آنها با کار کردهای مشخص و تعیین شده سالهای سال زندانیان " مقاوم " باقی‌ مانده از کشتار و شکنجه بازجو یان را دوباره به مسلخ می‌‌بردند و با شقاوت و بی‌ رحمی غیر قابل توصیفی عذاب زندان را برای زندانی صد چندان می‌‌کردند . . بنابر این آنچه که ما انجام می‌‌دهیم کلاسه کردن همین مشخصات و مختصات و توضیح همان کار کردهایی است که خود شاهد و در بسیاری از موارد سوژه اصلی‌ آن بوده ایم بدون کم یا زیاد . قطعاً هر چه قدر بهتر و بیشتر این پدیده را معرفی‌ کنیم به میزان مقاومتی که در زندانها ی خمینی وجود داشت . بهتر پی‌ می‌‌بریم . پس چه بهتر که در پروسه این نوشتار که تلاش می‌‌کنم برای ثبت آن در دل‌ تاریخ آنرا به صورت کتاب در اختیار عموم قرار دهم هر زندانی مقاومی که فاکتی یا خاطره‌ای از این پدیده ی شوم دارد برایم ارسال کند تا با همان نام و مشخصات خود ش در این مجموعه ثبت شود و به غنای مطلب افزوده گردد . همه ی این افراد باید به این حقیقت مهم به باور برسند که محنت های سخت ما در دوره‌ای از تاریخ میهنمان نباید به فراموشی سپرده شود . در این زمینه ما به خصوص مسئولیت قهر ما نانی را بر دوش داریم . که اینک در میان ما نیستند . بسیاری از آنها با بدن‌های آش و لاش آنچنان به پیشباز مرگ می‌‌رفتند که گو ئیا به عروسی‌ می‌‌روند .و کیست که نقش خائنین و بریده مزدورها و توابین را در لو دادن ، در دستگیر کردن ،، در شناسایی و در اعترافات نا جوانمردانه در مورد آنها بتواند انکار کند . همان‌ها که در گشت زنی‌ با پاسدار‌ها سر آمد بودند . همانها که دستاوردی‌های با زجویان را از دیگر بریده‌ها نقد می‌‌کردند همانها که اعترافات دیگران را در خارج از زندان به ماده تبدیل می‌‌کردند ، همانها که در صحنه عملیاتی تعیین می‌‌کردند چه کسی‌ باید دستگیر شود و چه کسی‌ نباید دستگیر شود . تا این خیانتها شکافته و بازشناسی نشود فهم "مقاومت" جانانه‌ای که در مقابل‌ا این دژخیمان جریان داشت میسر نمی شود .
نگاهی‌ به سابقه ی تاریخی‌ جریان توابین ، سؤ استفاده رذیلانه رژیم خمینی از واژه تواب علت به وجود آمدن جریان توابین در زندانهای خمینی ، کار کرد‌ها ، مختصات و مشخصات این جریان ،از جمله مسائلی‌ هستند که در بخش نخست به آن به تفصیل پرداخته می‌‌شود .
در بخش میانی میکوشیم با معرفی‌ دکترین و پدید آورندگان و اداره کنندگان جریان توابین بپردازیم و با فاکت‌های مشخص کارکردهای آنها را به قضاوت عمومی بگذاریم

بخش پایانی عمد‌تاً به انطباق این مختصات با

وقتی‌ دشمن با وقاحت و دریدگی می‌‌خواهد "زندانی بریده و تواب خیانت کار" را به عنوان زندانی "مقاوم " بخورد جامعه بدهد چرا باید ساکت ماند ؟ چه شده است که بقول امام علی‌ دشمن در موضع ناحقش از ما ، در موضع حقمان جسورتر شده است ؟

ما یعنی همه زنان و مردانی که برای خلاصی از شلاق حاضر نشدیم با "گشت دادستانی برای شکا ر مجاهدین و مبارزین به بیرون از زندان برویم ".

ما یعنی‌ همه ی کسانیکه برای خلاصی خود از بند کسی‌ یا کسانی را به بند نکشیدیم .

ما یعنی‌ همه ی کسانیکه با جسارت انقلابی حاضر نشدیم در بند لاجوردی ساخته توابین برای رذالت پیشگان حاکم بر زندان بیگاری بدهیم .

ما یعنی‌ همه ی کسانیکه وقتی از بند به انفرادی منتقل می‌‌شدیم تحت هیچ شرایطی حاضر نمی شدیم اسامی افراد سر موضع بند را به بازجو بدهیم .

ما یعنی همه ی کسانیکه در تمامی‌ پروسه زندانمان حتی یک روز هم در اوین با چشم باز نبودیم و در ساخت هیچ زندانی به دژخیمان کمک نکرده ایم .

ما یعنی همه ی کسانیکه در تمامی‌ سالهای زندان حتا یک نیم روز هم به مرخصی نرفتیم بدلیل اینکه نگاه رژیم به ما هیچ گاه نگاه کبریت بی‌ خطر نبود ه و ما هیچگاه در سر سودای فرار را با ‌مرخصی زبونانه تعویض نکردم .

و در نهایت ما یعنی همه ی کسانیکه برای نجات خود عزیزترین کسی خود را به مسلخ نبرده است و خبر شهادت او را از سلول انفرادی به بیرون از زندان منتقل نکردیم و بعد وقیحانه دم در نهادیم که به مادرم رو دست زدم و گرفت (۱) .

بله این من سر فراز امروز هم باید همچنان به بریدگان ، مزدوران و توابین بغرد همچنانکه در اسارت چهره به چهره پاسداران می‌‌غرید .این امر نیز شایان توجه ویژه است که همه ی قهرمانان زندان و اسطوره‌های شکنجه از میان ما پر کشیده اند . به شخصه اعتقاد قلبی دارم که یکی‌ از شانس‌هایی‌ که من داشتم این بود که همیشه شکنجه در محدوده ی طاقتم متوقف می‌‌شّد از طرفی‌ نیز بقول نلسون ماندلا ،" در راه مبارزه برای آزادی هیچ فداکاری چندان بزرگ نیست" . بنابراین آنچه که در ما هست یک احساس سر بلندیست از اینکه ارزش‌های انسانی‌ را پاس داشته ایم و به پلشتی رژیم آلوده نشده ایم همین بس . بیش از این هر چه باشد باطل است و ضایع کننده همه ی آن گذشته افتخار آمیز برای هر عنصر زندانی که از کوره گدازان آزمایش زندانهای خمینی سر فرازبیرون آمده .

موضوع بعدی این است که ما همانطور که حق طلبکاری از کسی را نداریم حق حسابرسی از هیچ زندانی را هم نداریم . هیچکس در راه ما مقاومت نکرد و هیچکس بخاطر ما تواب نشد . هر زندانی با هر عقیده و مرامی‌ یک صاحب عله دارد که باید حساب و کتابش را آنجا صفر صفر کند ما می‌‌توانیم شهادت بدهیم ، میتوانیم با اسم و مشخصات بگوییم فلانی در زندان چکاره بوده . اما حق قضاوت و حسابرسی نداریم در عوض در ایستادن در مقابل کسانی‌ که با دجلیت قصد دارند خود را غیر از آنچه بده اند جا بزنند .ذیحق‌ترین کسانی‌ که باید به اعتراض بر خیزند و افشاگری کنند همین زندانیانی هستند که حالا بر امانت شهدا هم بر دوششن سنگینی‌ می‌‌کند . این حق همه ی شلاق خوردگان است که وقتی‌ می‌‌بینند کسی‌ به اردوی دشمن پیوسته علیه او افشاگری می‌‌کنند ، و وای بحال ما اگر در همین مورد را از جاده انصاف و عدالت خارج شویم در بحث پیش رو خواهیم دید که جنایتی که توابین علیه زندانیان انجام می‌‌دادند کمتر از جنایات پاسدار‌ها و بازجوها نبود . بنابر این وقتی‌ به کسی‌ اتهام تواب بودن را می‌‌زنیم باید بفهمیم که این اتهام ناموسی‌ترین و بد خیم‌ترین اتهامی است که می‌توان به یک زندانی زد و اگر چنین نباشد و اتهام ما بر اساس بغض و کینه ی شخصی‌ باشد در واقع همه ی مفاهیم را لوث کرده ایم و همه ی خائنین را از زیر تیغ بدر برده ایم باید برای هر اتهام ادله و شواهد کافی‌ داشته باشیم تا کسی‌ نتواند خیانت خود را حا شا کند . دروغ گفتن نیز به همین اندازه زیان آور است ، این اضافات که دروغ هر نوشته‌ای را بی‌ ارزش ، هر سندی را بی‌ اعتبار می‌‌کند و در نهایت دروغگو را رسوا ی خاص و عام میکند . بنابر این وقتی‌ چشمانم به کفّ پام می‌‌افتاد از آن متنفر می‌‌شدم . باید یا به نماز خواندن آن فرد یا به شکنجه شدنش و یا به هر دو شّک کرد . باید از دروغ گفتن ایرج مصداقی در مورد سر دار موسی خیابانی عبرت بگیرند به نظرم یکی‌ از عوامل رسوایی این پادو اطلاعات همان دروغ بزرگ و بی‌ شرمانه‌ای بود که در مورد سر دار شهید سر هم کرده بود .اما فاکتها ی رسوایی دروغ گویان بسی بیشتر از این مورد است . در سال ۱۳۶۷ بعد از قتل عام زندانیان سیاسی همراه با عده‌‌ای از بچه‌های زندانی راهی‌ اروپا شدیم تا با انجام مصاحبه و میز گرد ، افکار عمومی‌ را نسبت به آنچه در زندانها ی ایران اتفاق افتاده آگاه کنیم اولین جلسه این افشاگری‌ها در لندن بر گذار شّد در آن مصاحبه ۵ نفر در پنل نشسته بودیم . ۴ برادر و خانم آذر معزز . مسئولیت جلسه با "شهید حقوق بشر دکتر کاظم رجوی بود ". که در واقع سر پرستی‌ ما را در همه کنفرانس ها به عهده داشت .مترجم ما برادر مجاهد علیرضا جعفر زاده بود . از آنجا ایکه در همان زمان گالیندپل نماینده ی ویژه ی حقوق بشر سازمان ملل در تهران بسر می‌‌برد . تقریبا همه خبر گذاری‌های معتبر دنیا حضور داشتند . ترکیب نشستن ما در پنل طوری بود که آذر معزز بعد از من شروع به صحبت کرد . او در صحبتهایش ادعا کرد که رژیم در اوین کوره ی آدم سوزی راه انداخته و او به چشم خود دیده که کسانی‌ را در این کوره انداخته اند .من با شنیدن این حرف سر جایم خشکم زده بود خیلی‌ به خودم فشار آوردم تا توانستم تا آخر آن کنفرانس خودم را آروم نگاه دارم . بعد از کنفرانس , آسوشیتد پرس از آذر معزز ، و صدای آمریکا از من در خواست مصاحبه اختصاصی کردند . در پایان این مصاحبه از دکتر کاظم شهید تقاضا کردم چند دقیقه‌ای با ایشان صحبت کنم . باهم به گوشه‌ای رفتیم . صحبتم را اینطور شروع کردم : آقای رجوی من زندانی چشم و گوش بسته‌ای نبوده‌ام در طول پروسه زندانم جزو کسانی‌ هستم که بیشترین جا به جایی‌ را داشته‌ام و تقریبا هم مورد اعتماد زندانیان بوده‌ام با این مقدمه می‌‌خواهم بگویم که حرفی‌ که خانم معزز زده اند به هیچ وجه حقیقت ندارد و محال است اگر چنین چیزی در اوین اتفاق افتاده باشد ما از آن بی‌ خبر مانده باشیم . ضمن اینکه من بیشتر ایام زندانم را در اوین گذرانیده‌ام . بعد هم اشاره کردم که شما می‌‌توانید از همه ی بچه‌ها ی زندان این سوال را بپرسید اگر حتی یک زندانی دیگر این ادعا را تایید کند من اعتراض خودم را پس می‌‌گیرم . او با حوصله به حرفهای من گوش کرد در پایان از من سوال کرد آیا قبل از اینکه به خارج اعزام شوید کسی‌ به شما گفت چه بگویید و چه نگویید ؟ گفتم نه‌ . گفت : سوالم را طوری دیگر مطرح می‌کنم . آیا شما به مسئولی‌ و یا به فردی گفته‌ای که در مصاحبه چه موضوعاتی را مطرح خواهی کرد ؟ گفتم نه‌ . گفت : وقتی‌ فردی ناگهانی موضوعی را مطرح می‌‌کند واکنش ما باید چه باشد .? من جوابی‌ نداشتم بدهم . اما فهمیدم که بعد از آن با خانم معزز برخورد شده چون در مصاحبه‌های بعدی ایشان را شرکت ندادند . همان زمان مصاحبه‌ها و فعالیت‌های ما در بولتن روزانه ارتش آزادیبخش منعکس می‌‌شّد . بعد‌ها شنیدم که بسیاری از بچه‌های زندان بعد از خواندن مصاحبه آذر معزز ، پیش مسئول خود رفته و به این دروغ بزرگ اعتراض کرده بودند از جمله این افراد خواهر مجاهد فروزان سعید پور و برادرش سیامک سعید پور بوده اند که اکنون بعنوان شاهدان زنده ی این جریان هستند . آذر معزز بعد‌ها اخراج شّد . ۲۶ سال بعد از این ایرج مصداقی به نیابت از رژیم آخوندی طلب این دروغ را از سازمان باز خوانی می‌‌کند . خوب است همین جا به این موضوع نیز اشاره کنم که طبق شنیده‌ها آذر معزز بعد از اخراج از ارتش آزادیبخش به سوئد می‌‌رود و از طرف دولت سوئد به او آپارتمانی برای سکونت داده می‌‌شود . ایرج مصداقی در یک مقطع برای کلاه گذاشتن سر دولت سوئد ادعا می‌‌کند که از همسرش جدا شده تا بدینوسیله ۲ تا حقوق از دولت سوئد بگیرند . طبق قانون سوئد به چنین افرادی یک خانه ی جدا می‌‌دهند . گفته می‌‌شود آن خانه‌ای که به مصداقی داده بودند در همان آپارتمانی بوده است که آذر معزز در آن سکونت داشته . البته تواب تشنه به خون آن آپارتمان را اجاره داده بود . و بعد از این‌همه کثافت کاری ادعای شفاف سازی در دنیای مجازی میکرد .
29.03.2016 18:06
khaba ra khondi
to aftabkaran
30.03.2016 10:31
سایت دویچ اوله نوشته که همه ی مجاهدین بزودی میان آلبانی 3000 nafar
ta hala 830 nafar dar albani hastand
are
doroste
hame darand mian
man nazadam
yeni roz no rozi az no ?
taghriban
farda nahar chi mi khori vasat dorost konam ?
hasti
hasti?
30.03.2016 17:24
hsti?
emshab maman va babay gol mikhan bian khoneh ye ma
saat 8 emshab
31.03.2016 10:25
hasti
are
ba sallam
dost aziz,, aya khaber sait dw farsi rajeh be liberti ra didid... in khaber keshan ve khaber sazan ,,, khaber dorogh ve jeli ra pakhsh mikonen,,, menbeh khaber khod akhond ha hasten
vasat gozashtan ro aftabkaranet
barash benvis
sazeman dar hal jabe jaeie bacheha ast
boro safe aval facet bekhon khodet
hame mebinan
abdollllll
sabr kon
31.03.2016 11:38
Yousef Mahdavi har lagt til et nytt bilde.
Yousef Mahdavi
che khob gofteh
بر اساس یک پژوهش ایران از نظر درصد دانشجویان زن در رشته‌های علمی و تکنولوژیک جایگاه نخست را در جهان دارد.

0,,18455097_303,00کیهان نوین: علی ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ایران، می‌گوید نرخ بیکاری میان زنان تحصیل‌کرده، دو و نیم برابر مردان است. طبق آمارهای رسمی ۶۴ میلیون نفر از جمعیت ایران بالای ده ساله‌اند. از این تعداد ۳۸ درصد فعالیت اقتصادی دارند. حدود ۵۰ درصد جمعیت بالای ۱۰ سال ایران را زنان تشکیل می‌دهند، با وجود این سهم زنان در مشارکت اقتصادی تنها ۱۳ درصد است.

ترک کشور برای ادامه تحصیل یا کار در میان جوانان ایرانی، چه مرد و چه زن، پدیده تازه‌ای نیست. اما شمار زیاد زنان فارغ‌التحصیل در رشته‌های علمی، بیکاری گسترده میان زنان ایرانی و نیاز کشورهای پیشرفته به نیروهای متخصص باعث شده که بسیاری از این زنان برای ادامه تحصیل و کار جذب کشورهای پیشرفته شوند.

بر اساس داده‌های پژوهشی که از سوی دانشگاه “نورث‌وسترن” در آمریکا انجام شده، ایران از لحاظ سهم دانشجویان زن در رشته‌های علمی و فنی در جهان، جایگاه نخست را از آن خود کرده است. ایران با بیش از ۶۷ درصد دانشجوی زن در رشته‌های علمی در میان ۶۶ کشور بررسی شده رتبه اول را دارد.

در پژوهش دانشگاه نورث‌وسترن، آمریکا با ۴۳ درصد دانشجوی زن در رشته‌های علمی، رتبه ۳۹ را به خود اختصاص داده است. در عین حال این کشور با حدود ۲۶ درصد پژوهشگر زن که بخشی از آن را زنان تحصیل کرده مهاجر تشکیل می‌دهند در رده دهم قرار دارد.

این تحقیق بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از نزدیک به ۳۵۰ هزار نفر در ۶۶ کشور جهان انجام شده است. کشورهای آلبانی و رومانی پس از ایران در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

با وجود سهم بالای زنان ایرانی در دانشگاه‌ها همچنان مشارکت آنان در فعالیت‌های اقتصادی کمتر از مردان است. دختران دانشجو همچنین سهم کمتری در مقاطع عالی تحصیلی در ایران دارند. در کنار این موارد تلاش برای بهبود کیفیت زندگی، تجربه استقلال فردی و آزادی‌های اجتماعی از جمله دلایل مهاجرت زنان از ایران هستند.
ino bezanam
دختران دانشجوی ایرانی در جایگاه نخست بهترین دانشجویان زن جهان
کیهان نوین
zadeh
باراک اوباما تنها سه روز پس از سخنرانی خود در تاتر بزرگ هاوانا در کوبا، دروغگو از آب درآمد. روز جمعه گذشته وزارت امور خارجه ایالات متحده جزئیات یک برنامه نوین برای «تغییر رژیم» در کوبا را منتشر کرد. روزنامه‌نگار کوبائی «ایروئل سانچز» در همان روز در بلاگ خود La Pupila insomne به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا که گفت: «ایالات متحده نه امکان و نه قصد تحمیل تغییر رژیم در کوبا را دارد» اشاره کرد و تصویر اوباما را با بینی دراز پینوکیو منتشر نمود.

تارنگاشت عدالت
دنیای جوان
مزدوران مدل جدیدی، که باید کوبائی به نظر برسند ولی دستورات از واشنگتن صادر می‌شود: چگونه ایالات متحده آمریکا تغییر رژیم را سازماندهی می‌کند.
باراک اوباما تنها سه روز پس از سخنرانی خود در تاتر بزرگ هاوانا در کوبا، دروغگو از آب درآمد. روز جمعه گذشته وزارت امور خارجه ایالات متحده جزئیات یک برنامه نوین برای «تغییر رژیم» در کوبا را منتشر کرد. روزنامه‌نگار کوبائی «ایروئل سانچز» در همان روز در بلاگ خود La Pupila insomne به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا که گفت: «ایالات متحده نه امکان و نه قصد تحمیل تغییر رژیم در کوبا را دارد» اشاره کرد و تصویر اوباما را با بینی دراز پینوکیو منتشر نمود.
برای پروژه جدید جهت بی‌ثبات‌سازی دولت در هاوانا، واشنگتن روی‌هم ۷۵۳۹۸۹ دلار بودجه منظور کرده است. در اواخر سال گذشته سقف کمک به پروژه تغییر سیستم در کوبا در بودجه کل آمریکا از ۲۰ میلیون دلار به ۳۰ میلیون دلار افزایش یافته بود. روزنامه‌نگار آمریکائی «تریسی ایتون» در بلاگ خود Along the Malecon تمام جزئیات برنامه مداخله‌گرانه آمریکا را که روز جمعه آشکار شد منتشر ساخت. هدف اصلی این برنامه انتخاب، سازماندهی و تعلیم «رهبران جدید جامعه مدنی کوبا» می‌باشد. مقامات آمریکائی می‌خواهند این وظیفه را به عهده سازمان‌های غیردولتی در ایالات متحده آمریکا که تا ۲۰ ماه می فرصت ثبت نام دارند، قرار دهند. این برنامه قرار است در ماه آگوست سال جاری اجرائی شود و برای مدت محدود سه ساله‌ای ادامه پیدا کند. «دفتر امور نیم‌کره غربی» WHA وابسته به وزارت امور خارجه ایالات متحده گرداننده این برنامه از سال ۲۰۱۲ است که توسط «روبرتا س. جاکوبسون» سرپرستی می‌شود. جاکوبسون از طرف اوباما مسئولیت مذاکرات برای از سرگرفتن روابط دیپلماتیک با کوبا را به عهده داشت.
بنابرآگهی WHA قرار است در هفته‌های آینده حداقل ۲۵ تا ۳۰ شهروند کوبائی در سنین ۲۰ تا ۳۵ سال، ترجیحاً فارغ‌التحصیل دانشگاه و یا افرادی که دارای تعلیمات حرفه‌ای هستند، به شرکت در این برنامه جلب گردند. «راهنمائی اولیه» قرار است در کوبا و از طریق کنفرانس‌های ویدئوئی صورت گیرد. علاوه برآن مواد تعلیمی از طریق USB-Stick، سی‌دی و دی‌وی‌دی در اختیار انتخاب‌شدگان قرار گیرد. بخش عمده «تعلیمات» قرار است که در سه مرحله در ایالات متحده آمریکا صورت گیرد.پس از مرحله اول که «مرحله راهنمائی» نام دارد و در طی آن «استعمال حرفه‌ای» فن‌آوری اطلاعاتی و ارتباطی آموخته می‌شود، مرحله دوم، مرحله «پراتیک» در «سازمان‌های غیردولتی باتجربه و خوب سازمان‌یافته» در ایالات متحده است. مرحله سوم که مرحله آخر است «برنامه‌ریزی و ارتباطات شبکه‌ای» نام دارد. در این مرحله باید «کادرها» به کمک مربیان آمریکائی «نقشه راه برای فعالیت‌های مختلف در کوبا » را آماده کنند . مهم این است که آنها بیاموزند که چگونه می‌توان خود را با «سازمان‌های اجتماعی مدنی» کشورهای دیگر مربوط کرد.
پیش‌شرط شرکت در این برنامه تعلیماتی تضمین قابل اعتماد متقاضی برای بازگشت به کوباست. علاوه برآن آنها باید مسئولیت سازماندهی «سازمان‌های مستقل» را بپذیرند تا تکامل«پرنسیپ‌های دمکراتیک» را به پیش ببرند. مقامات آمریکائی صریحاً تاکید می‌کنند که کلیه فعالیت‌های بعدی این مربیان باید تنها در «هماهنگی تنگاتنگ با WHA» تکامل یابد. ولی مربیان آمریکائی و سازمان‌های غیردولتی سهیم نباید در کوبا علنی شوند. در مقابل این شروط سنگین، دولت ایالات متحده تعهد می‌کند کلیه مخارج، از جمله عوارض پاسپورت و روادید، محل اقامت، پذیرائی، البسه، بیمه درمانی و پروازهای میان کوبا و ایالات متحده و کلیه مخارج سفر در آنجا و پول توجیبی و هم‌چنین «مواد و لوازم تعلیمی»را تقبل نماید. WHA اعلام کرد که ایالات متحده قصد دارد با این برنامه نوین «کوبائی‌ها را قادر سازد تا آزادانه در مورد آینده خود تصمیم گیرند».
این درست لفاظی همان اوبامائی است که روز سه‌شنبه گذشته در هاوانا، اطمینان خاطر می‌داد که ایالات متحده به جزیره سوسیالیستی «سیستم سیاسی و اقتصادی خود راتحمیل نخواهد کرد»، زیرا که آنها می‌دانند که «هر کشور و هر خلقی باید سمت‌گیری خود را خود انتخاب ‌کند». بی‌توجه به آن اوباما «جوانان کوبا را فرامی‌خواند تا بپاخیزند و طرحی نوین براندازند» ولی قبل از آن وزارت امورخارجه او طرح سرنگونی را آماده کرده بود. بعد از این ضربه زیرشکمی، سانچز روزنامه‌نگار کوبائی احساسات هم‌وطنان خود را این‌گونه توصیف کرد: «کوبا اوباما را با احترام پذیرفت و به حرف هایش گوش داد ولی مهربانی را نباید با ساده‌لوحی اشتباه گرفت».
تحلیل روز مال کیه ?
05.04.2016 11:04
Batis Artapas
1 hr ·

دوستان گرامی اینهم خبری از نامزد جانشینی مانکی مون در سازمان ملل که یکه زن از کشور نیوزلند هستش که اگر انتخاب بشود حتما مشگلات فراوانی با آخوندهای ضد زن خواهد داشت..
نخست‌وزيرسابق نيوزيلند نامزد دبيركلي‌سازمان‌ملل
«هلن كلارك» نخست وزير سابق نيوزيلند روز سه شنبه نامزدي خود را براي تصدي مقام دبيركلي سازمان ملل متحد اعلام كرد.

«هلن كلارك» نخست وزير سابق نيوزيلند روز سه شنبه نامزدي خود را براي تصدي مقام دبيركلي سازمان ملل متحد اعلام كرد.

آسوشيتدپرس استراليا، كلارك كه هم اكنون مقام عالي رتبه اي در سازمان ملل دارد ، صبح سه شنبه در بيانيه اي اعلام كرد كه براي نامزدي از طرف نيوزيلند براي دبير كلي سازمان ملل مفتخر است و بر اين باور است كه صلاحيت اين كار را دارد.

وي گفت: من خودم را بر اساس تجربه ثابت شده رهبري در مدت حدود سه دهه در كشورم و در سازمان ملل ، نامزد دبير كلي اين سازمان مي كنم.
وي افزود: به گمانم ، تجربه و ويژگي هاي لازم براي انجام اين كار را دارم.

كلارك كه هم اكنون رئيس «برنامه توسعه سازمان ملل» است، پس از «آنتونيو گوترس» نخست وزير سابق كشور پرتغال ، دومين نامزد غربي براي دبير كلي سازمان ملل محسوب مي شود. او همچنين چهارمين زني است كه وارد اين رقابت شده و در صورت موفقيت ، اولين دبيركل زن سازمان ملل خواهد بود.

«جان كي» نخست وزير نيوزيلند روز سه شنبه تاييد كرد كه دولت او از كلارك براي دبير كلي سازمان ملل حمايت مي كند.
مدت مسئوليت «بان كي مون» به عنوان هشتمين دبير كل سازمان ملل در پايان سال جاري ميلادي به انتهاي خود مي رسد.

كلارك 66 ساله نخست وزير پنجمين دولت كارگري نيوزيلند در سالهاي 1999 تا 2008 بود و در سال 2009 مسئوليت برنامه توسعه سازمان ملل متحد را بر عهده گرفت.

تا كنون هفت سياستمدار اروپايي كه بيشتر آنان از شرق اروپا هستند ، وارد رقابت دبير كلي سازمان ملل شده اند.
07.04.2016 10:31
مصرف روزانه ی سیب نمک اضافی بدن را دفع میکند و از سکته ی قلبی ناشی از فشار خون بالا جلوگیری میکند .
تا میتوانید سیب بخورید
26.04.2016 09:13
hasti?
29.04.2016 11:30
koja hasti ??
helon?
bia skype
hosein
!!!!
02.05.2016 18:01
دستهای ناپاکان از حریم مقدس مجاهد قهرمان حبیب خبیری کوتاه .

این شعر را یک اکثریتی ورشکسته و پشیمان وخود قهرمان خوانده به نام مهدی اصلانی برای مجاهد خلق حبیب خبیری سروده


دیگر بس است گل‌کوچک و یه‌پا دو‌پا بازی کردن
خسته نشدی تو پسر!
انگار نیامده رفتی حبیب!
حالا برو دمی بیاسا
کفش‌های فوتبالی‌ات بیاویز
تا ما با دلی سیر
بر پشتِ این تکه‌سنگ
ترانه‌ای از خوابِ گریه سر دهیم
همه‌گی‌مان گول خوردیم حبیب!
حالا باید آن‌قدر بگرییم
تا شاید
آب از خوابِ همه‌ی گل‌ها عبور کند
..........................

باید ابتدا این هر دو را شناخت تا خوب بفهمیم که قلب‌های سیاهی که هیچ چیز برای بخشیدن ندارند در زمانه تاراج معرفت و در روزگار بازار پر رونق بدل فروشی، انسانیت دیگران را چگونه به مسلخ میبرند .تا شاید اربابی را راضی‌ کنند و یا عقده‌های فرو خفته حقارت خود را پاسخی داده باشند .
اوائل فروردین ۱۳۶۰ با خواهر مجاهد زهرا تیفتکچی که خدا بر طول عمرش بیفزاید در ضلع جنوبی میدان بهارستان تهران قرار داشتم .خواهر زهرا را علاوه بر مناسبات سازمانی از قبل میشناختم . ۶ سال قبل از این تاریخ هر دو در دانشسرای تربیت معلم همدان در رشه‌های جداگانه دانشجو بودیم . آنزمان با آنکه دانشجو بودم درس دینی را در کلاس خودمان من تدریس می‌کردم . خواهرم ملیحه با من همکلاس بود .روزهائی که ما تعلیمات دینی داشتیم تمام خانم‌های روسری دار دانشسرا از جمله خواهر زهرا می‌آمدن کلاس ما . آنروز بعد از ملاقات در حین قدم زدن ابتدا مقداری را جع به آنروز‌ها صحبت کردیم بعد پیچیدیم به سمت سرچشمهٔ خواهر زهرا بدون انکه رویش را بر گرداند نشانی‌ یک خانه را که در همان حوالی در تیرس دید ما بود را به من داد . وقتی‌ مطمئن شد که من خانه را دیدم گفت ، حبیب خبیری را می‌شناسی‌؟ گفتم نه گفت چطور نمی‌‌شناسی یکی‌ از فوتبالیست‌های معروف است، گفتم خواهر اونو میشناسم فکر کردم از بچه‌هائی سازمان را میگی‌.گفت خوب از بچه‌هائی سازمان است و به قسمت ما منتقل شده.
پرسید اگر الان ببینیش میشناسیش گفتم عکسشو تو روزنامه‌ زیاد دیدم اگر قیافش تغییر نکرده باشه میشناسمش .بعد خواهر یک آدرس به من داد گفت فردا میری سر این قرار حبیب هم میاد ،با هم ساعت ۴ عصر بیایید همین خانه .در ضمن از این ببعد حبیب در نشست های خانه شما شرکت می‌کند آدرس دقیق خونه خودت را بهش بده .فردای همان روز حبیب را برای اولین بار دیدم قبل از این که به آن خانه برسیم صمیمی‌ شده بودیم و این هیچ نبود الا صفای وجود و یکرنگی حبیب .بعد‌ها با او بیشتر بودم.هر هفته یک بار برای نشست به خانه ما می‌‌آمد نیمه هر نشستی باید میرفت بیرون و زنگ می‌‌زد .برای عادی جلوه دادن فرزند من را که اون موقع ۲ ساله بود بغل میکرد و می‌برد و هر بار هم براش یک شکلات میخرید .خوب با این وصف معلومه که چه صمیمیتی بینشان به وجود آمده بود.

یکبار با هم برای انجام کاری به یکی‌ از پایگا‌های رفتیم که مجاهد شهید حسین مشار زاده در آن پایگاه بود .حسین یک دستش در انفجار بمب در زمان شاه از دست داده بود، حسین با همان یک دست برایمان چای آورد .بعد از یکی‌ دو ساعتی از آنجا خارج شدیم .در بین راه حبیب گفت تا بحال جنس شرم و خجالت را اینجوری حس نکرده بودم ،گفتم چه خجالتی؟ گفت خجالت اینکه یک مجاهد خلق با یک دست مجروح برای آدم چای بیاره ، گفتم میدانی ارزش آن یک دست از ۱۰۰۰ دست بیشتره؟ گفت اره می‌دونم ولی تو داری از دست او میگوئی و من از دل خودم .
.هفت سال بعد از آن روز حسین مشار زاده را در یک شا‌ام جمعی‌ در اشرف دیدم ، این داستان را همینطور که اینجا نوشته‌ام برایش تعریف کردم.سرش را روی دستانش قرار داد و لختی سکوت کرد.می‌دانستم که غمگین شده ،بعد سرش را بلند کرد گفت حبیب چند بار دیگه به آن پایگاه آامد ، اما هر وقت که می‌خواستم برم براش چای بیاورم آنچنان خودش را بین من و در سد میکرد که من مجبور می‌شدم برگردم . الان فهیمدم داستان چی‌ بوده .
حبیب را با هیچ بیان و با هیچ قلمی نمی‌توان توصیف کرد .او به طور شگفت انگیزی همه ابزار غرور و تکبر وجودش را با فروتنی و تواضع تعویض کرده بود .به همین خاطر مثل اشعه در درون طرف مقابلش رخنه میکرد و جا باز میکرد.
هر غریبه‌ای آخرین چیزی که از او می‌فهمید این بود که او قهرمان فوتبال است . یکبار در یکی‌ از نشست‌ها مسول نشست او را به اسم صدا کرد و چیزی ازش پرسید . بعد از نشست یکی‌ از بچه‌ها من را صدا کرد گوشه ای و آهسته پرسید این همان حبیب خبیری فوتبالیست معروف است . گفتم آره ،باورش نمی‌‌شّد ،گفت شنیده بودم خیلی‌ بی‌ تکلف و افتاده حال است اما به این میزان باورم نمی‌شد .راستی‌ حبیب چرا به سازمان مجاهدین پیوسته بود؟ آیا به دنبال نام بود؟ او که آوازه ا ش از فرا سوی سرزمین مادریش عبور کرده بود .آیا برای کسب جاه و مقام به مجاهدین پیوسته بود؟ سازمانی که از انقلابی که خود خونش را داده بود ،سهمش گلوله و چماق بود چه پست و مقامی میتوانست به او بدهد که او اینچنین همه افتخاراتش را به پاش ریخته بود . آیا این جان شیدا به جز سودای آزادی دنبال چیز دیگری بود ؟
اگر بپذیریم که حبیب باخت آیا نباید قبول کنیم که از زاپاتا تا بابک خرمدین و از چگوارا تا مصدّق کبیر همه بازندگان بزرگ تاریخ اند ؟ آیا در چنین باوری مشروعیت از آن دیکتاتور‌ها و رجا له گان مبّلغ آنها نیست؟

مهدی اصلا نی‌ آن زمان که نشریه کار در ۲۰ بهمن ۱۳۶۰ بعد از شهادت مو سی خیابانی می‌نوشت انقلاب ضدّ انقلاب را در زیر چرخهای خود له‌ می‌کند ،و آن زمان که اکثریت درو دیوار شهر‌ها را با شعار سپاه پاسداران را به سلاح سنگین مجهز کنید مزین میکرد عضو فعال اکثریت بود . بعدها از این حزب جدا شد و به گروه ۱۶ آذر پیوست. میگویند این گروه در دفاع از جمهوری اسلامی به حزب توده چند سور پی‌ در پی‌ زده .او از سال ۱۳۶۳ تا سال ۱۳۶۷ در زندن بوده و یکی‌ از هم صحبتی‌ های کیانوری رهبر حزب توده بوده است خودش گفته که کیانوری او را پسر جان خطاب می‌کرده . بعد از زندان به خارج میاید و برای مطرح کردن خودش هیچ مرزی را به رسمیت نمیشناسد . در تلویزیون‌های لوس انجلسی با تواب تشنه‌ بخون پا منبری یکدیگر میشوند . نه این که او نفهمد که (هر بار که بیرون میرفتم مرا وسط می‌‌نشاندند) یا (۶ ماه با چشم باز در زندان اوین بودن) یا( ۲ سال در بند توابین زندگی‌ کردن) یا (برای گرفتن فرم مرخصی از سرو کول مجید قدوسی جنایت کار رترین پاسدار اوین بالا رفتن) یعنی‌ چی‌. اتفاقا خیلی‌ هم خوب میفهمد که اینها نشانه‌های بارز یک تواب تیر در دهه شصت است .اما چون اصل پایمال کردن خون آن شهدا است نه تنها خواهان شفاف سازی نیست بلکه برای عقب نیفتادن از قافله رذالت به رقابت هم می‌‌پردازد .

وقتی‌ تواب تشنه‌ به خون با بلندیان معاون پلید‌ترین عنصر هیأت مرگ و با مجیید قدوسی قاتل هزاران مجاهد خلق هم صحبت میشود ، چرا این در انقلابی‌ترین !!!! تلویزون برون مرزی(تلویزون من وتو) با کثیف‌ترین لابی رژیم یعنی‌ هوشنگ امیر احمدی‌ که کاندید رئیس جمهوری رژیم هم بوده همپالگی نشود؟و به آن افتخار هم نکند؟

القصه حاصل این ملق زدنها و این خودنمأیی‌ها این میشود که مهدی اصلانی در جنگ نفس بر , بین رژیم و مردم ایران از موضع قاضی القضات وارد شده و دست رژیم را به عنوان برنده این جنگ بالا می‌‌برد . تا آنجا که به این پسر جان بر میگردد با آن سابقه مبارزاتی و با این تظاهر انقلابی!! انداختن مدال طلا به گردن رژیم از طرف او کار عجیبی‌ نیست . عجیب این است که این پسر جان!! به چه مناسبت حبیب خبیری قهرمان را شریک باخت خودش کرده؟ چرا دست کیانوری یا فرخ نگهدار یا تواب تشنه‌ بخون را برای این افتخار در دست نگرفته؟ هیچ کس نمیفهمه که این پسر جان!! چه قرابتی بین خود و حبیب می‌بیند .نسبت سببی دارند یا نسبی ؟ تشابه ایدئولژیکی داشته‌اند یا وحدت سیاسی؟ این هردو در تمامی‌ زندگی‌ سیاسی و مبارزاتی رو در روی یکدیگر بوده‌ند .اما آنچه مسلم است این است که مهدی اصلانی دچار یک اشتباه سیاسی نشده،او بیک جرم سیاسی و یک جنایت تاریخی‌ دست یازیده که اگر عذرخواهی نکند نفرین تاریخ را برای خود خریده است .تجربه نشان داده است کسانی‌ که از نجابت مجاهدین به نا نجیبانه‌ترین شکل سو‌ استفاده کرده اند رسوای خاص و عام گشته‌اند .
حبیب قلب بزرگی‌ داشت که همه چیز را برای بخشیدن در آن جای داده بود .آنها که قلبها ی سیاهشان چیزی برای بخشیدن ندارد تلاش میکنند که او را در وادادگی و ذلالت خود شریک کنند. پس :

نفرین برشما

که درخشان‌ترین ستاره ما را

به پلشتی خود

نشانه رفته‌اید

بی‌ شک اگر داس قتل عام

گوهر‌های اصلی‌ ما را درو نکرده بود

هر گز چنین بدل‌های زشت کرداری

جرأت عرض اندام پیدا نمیکردند

و هیچوقت

رجاله‌ها

سخنگویان اصلی‌‌ترین گلهای بهاری

نمی شدند

پس شرمتان با د

ای‌ لاف زنهای دروغگو ی زشت کردار
که تلاش می‌کنید

واددأگی خود را

با گوهر اصالت شهیدا نمان

جا به جا کنید

و لعنت یک خلق برشما هرزگان

که هم پیا لگی با خبیث‌ترین دشمنان مردم را

در تالار‌های سالوس و نیرنگ

به نمایش می‌‌نشینید .
11.05.2016 17:20
kei miaii pas??
hamchenan to chat hasti ghash nakoni??
30.05.2016 13:33
hello
bia skype
15.06.2016 18:38
hasti+
?
boro safhe ye sarvar kardar
02.08.2016 14:25
05.08.2016 11:42
hasti
aloooooooooooo
05.10.2016 08:58
hasti?
are
17.10.2016 12:12
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که برای دفاع از منافع ملی خودمان در سوریه می جنگیم.

حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز (یکشنبه) در سی و چهارمین مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی در مسجد امیرالمؤمنین تهران اظهار داشت: به گفته شهید مطهری هر انقلاب دو چهره دارد، خون و پیام.

وی با بیان اینکه پیام خون می خواهد تا دفع نشود و خون هم پیام می خواهد، گفت: ما در واقعه عاشورا شاهد آن بودیم که حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) پیام خون سیدالشهدا را به نسل های بعد رساندند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: هر انقلابی برای اینکه دچار تحریف و بدعت نشود و به دست فراموشی سپرده نشود، می بایست ابزار و عواملی را در اختیار بگیرد. بنابراین گاهی برای اینکه یک انقلاب در مسیر خود منحرف نشود، باید خون ریخته شود.

ناطق نوری خاطرنشان کرد: گاهی خون عامل حفظ پیام از انحراف و بدعت است و گاهی پیام حافظ انقلاب می شود و خون از انحراف و بدعت جلوگیری می کند.

وی به آغاز اسلام و بعثت پیامبر اسلام(ص) اشاره و تصریح کرد: پیامبر(ص) 23 سال خون دل خورد، اما بالاخره اسلام را نشر داد و از مردم مرده و از مرده زنده ساخت و از بت پرستان ابوذر را علم کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: پیامبر(ص) هنوز در قید حیات بود که عده ای در قالب اسلام و مسلمانی ره منافقی را برگزیدند و در زیر نقاب شیطنت را آغاز کردند.

ناطق نوری به واقعه غدیر خم اشاره و تأکید کرد: پیامبر(ص) علنی علی(ع) را به عنوان جانشین خود به مردم معرفی کرد و حتی در آخرین روزهای حیات پربرکت خود فرمود؛ کاغذ و قلمی بیاورید تا چیزی بنویسم، اما آنان کاغذ و قلم در اختیار پیامبر ندادند، اگر اجازه می دادند پیامبر چیزی بنویسد امروز مسلمانان این قدر شقه شقه نمی شدند.

وی گفت: انقلاب پیامبر اثر خود را گذاشت، اما افرادی مسئولیت اداره جهان اسلام را به دست گرفته اند که صلاحیت این کار را نداشتند. به گونه ای که در زمان خلیفه سوم طلحه و زبیر و زید بن ثابت ثروت و بیت المال را چنان غارت کرده بودند که حد نداشتند و ورثه آنها طلا را با تبر تقسیم می کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به چرایی انقلاب نکردن امام حسین(ع) در زمان معاویه پرداخت و گفت: معاویه چهره حق به جانب گرفته بود و در مقابلش نمی شد قیام کرد؛ چراکه خون عوام و فریب خوردگان به هدر می رفت.

ناطق نوری با بیان اینکه جوانان به لحاظ اینکه ما اسلام را به خوبی تفهیم نکردیم، شناخت لازم را ندارند، گفت: برخی جوانان به احترام امامان خود را قبول دارند اما در ذهن جوانان ما این سؤال وجود دارد که چرا امام حسن(ع) قیام نکرد، اما امام حسین(ع) قیام کرد؛ چراکه اگر وظیفه این است امام باید قبل از همه عمل کند.

وی به حدیثی از پیامبر(ص) مبنی بر اینکه حسن و حسین هر دو امامند چه قیام کنند چه بنشینند، اشاره و اظهار داشت: این گونه نیست که نعوذبالله بگوییم امام حسین(ع) صلح طلب و امام حسین(ع) جنگ طلب بود، امام حسن(ع) اگر انقلابی تر از امام حسین(ع) نبود، قطعاً کمتر نبود و بالعکس.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شرایط زمانه را اصلی ترین دلیل برای قیام نکردن امام حسن(ع) و قیام کردن امام حسین(ع) عنوان و تصریح کرد: تفاوت شرایط و زمانه معاویه و یزید بن معاویه سبب تفاوت روش بود.
manbae : fars
19.10.2016 09:39
باید بری مونتر این شرکت کارش درست کردن گاراژ هست و بپرسی‌ از اونها www.Monter.no
bia skype
20.10.2016 12:04
Mohammad Hussein Tutunchian har lagt til et nytt bilde.
Mohammad Hussein Tutunchian
09.11.2016 12:10
Dør & Vindu
اینجا در گاراژ حراج کرده در صد زنگ بزن رزرو کن
بزن فیس بوک ببین
67186900
zang zadam
dare
gharare be man zang bezane
chi dare?
dar
man mointer khastam
bashe neveshte hame chi dare
hala bebinam zang mizane
panjere ham 40 dar sad haraj shode
ye negahi bendaz
linkesho bede
facesh ra dadam
Dør & Vindu
ko?
khoda kone sare kari nabashe
بلوار سجاد مشهد : اینم مهندسین میوه فروش. شهردار مشهد خودش دارای دیپلم ناپلئونی و لیسانس الهیات تقدیمی است. اما مهندسین عمران شهر مشهد باید میوه فروشی کنند!!!.
Mahmoud Khademi
10.11.2016 11:11
hasti
aloooooooooo
vajisadat hasti
11.11.2016 07:54
مقاله جواد شفاعی را بزنم تو فیس بوک یا نه
hasti?
17.11.2016 14:51
سلام
یک مقاله نوشتم در رابطه استخوان های جنگ ضد میهنی . توی فیس بوک است . بفرستم برای شما با کمی تغییرات بگذارید در سایت
Chat Conversation End
ino ali asghar moemeni gozashte vasat
24.11.2016 09:22
hasti?????
ARE
bia skype
OK
cheghadr harf mizani
24.11.2016 17:06
hasti?
👔👞💪😋😄
30.11.2016 14:12
آنها در بستر دیکتاتور ستیز دانشگاه برای همیشه جاودان خواهند ماند و همچون منادیان فریاد در گلو بر هر نسلی از دانشجویان هشدار می‌‌دهند که هیهات از تسلیم و تنها راه ؛ عصیان بر علیه هر نوع ظلم و تعدی است . از همین رو است که دیکتاتوری شاه سعی‌ در سرکوب این پیام داشت و دیکتاتوری آخوندی تلاش برای مصادره این رویداد را در دستور کار خود قرار داد.

اتحاد زندانیان سیاسی ضمن بزرگداشت این واقع ی شورانگیز و انگیزاننده به همه ی دانشجویان داخل کشور در سراسر ایران هشدار می‌‌دهد که زنهار مگر بگذارید که سایه ی شوم آخوندی بخواهد چنین روزی را به حیله و نیرنگ خود مصادره کند .

باید که در راستای دادخوهی مردم ایران دانشجویان سراسر کشور از خون آن سه آذرخش جاودانه الهام گرفته و به پا خیزند.

ما بر آنیم که با همه توش و توان خود رژیم فرسوده آخوندی را که اقبال جهانی‌ از آن روی بر تفت را به پای میز محاکمه‌ بکشانیم و بر این عقیده هستیم که انتقام همه خونهای به ناحق ریخته از مردم ایران را باید از حکومت جبر آخوندی باز پس گرفت .

ب با چنین رویکردی ۱۶ آذر را گرامی‌ میداریم و همگان را به فریاد و اعتراض علیه ولایت جور و ستم فرا می‌‌خوانیم .
01.12.2016 14:36
hi
صادق زيبا كلام بسته ارسالى نظام براى جذب نيرو در خارج از كشور . وظيفه اى كه ايشان در ان مهارت بسيار دارد . به اين موضع وزارت خارجه خامنه اى پيش از انتخاب اقاىً ترامپ توجه كنيد :
. " کاری که ما باید انجام دهیم این است که مؤتلفان بالقوه خودمان در خارج از کشور را برای جلوگیری از وقوع جنگ سازماندهی کنیم. البته درصد احتمال وقوع جنگ بالا نیست، شاید حدود پنج درصد، ولی همین میزان هم خیلی زیاد است و ما باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم و باید یک ستاد ملی ( نه اسلامى !!! ) برای آن تشکیل دهیم. این ستاد باید همه راهکارها را در نظر گیرد. " يكى از اين راهكارها بحركت دراوردن نيروهاى بلقوه در خارج از كشور است .

پیروزی ترامپ به نفع ایران است
ترامپ یا کلینتون؟ جمهوری‌خواه یا دموکرات؟ فی‌الواقع روی‌کارآمدن کدام‌یک از رقبای انتخابات آمریکا به نفع ایران در شرایط فعلی است؟
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ترامپ یا کلینتون؟ جمهوری‌خواه یا دموکرات؟ فی‌الواقع روی‌کارآمدن کدام‌یک از رقبای انتخابات آمریکا به نفع ایران در شرایط فعلی است؟

به گزارش انتخاب، این سؤال بدون شک ذهن بسیاری را به خود درگیر کرده است. این بحث و اساسا الگوی رفتاری دو حزب آمریکایی در مواجهه با خاورمیانه و ایران را با ناصر هادیان، استاد روابط بین‌الملل در میان گذاشتیم. او معتقد است روی‌کارآمدن ترامپ تندرو از آنجا که یک تاجر است، به ضرر ایران نخواهد بود به‌ویژه آنکه او مشروعیت بین‌المللی زیادی ندارد؛ اگرچه او راه‌یافتن ترامپ به کاخ سفید را بعید می‌داند. هادیان، برنده انتخابات آمریکا را هیلاری کلینتون می‌داند و معتقد است که او در مواجهه با ایران و اجرای برجام، سخت‌گیرانه‌تر از اوباما عمل می‌کند. با ناصر هادیان، استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران، در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت‌وگو کردیم. تمایل نداشت به بحث تاریخی خیلی وارد شود، اما در مرور شرایط فعلی رابطه دو کشور، دورنمای دیپلماسی را سخت می‌بیند، آنچنان که معتقد است باید ستادی راهبردی برای تنظیم برخی مسائل این حوزه تشکیل شود.
alo
kojaii
injam
pas telefon ro gozashti rafti
moshteri omad
05.12.2016 11:15
dige khabar nemixani??
in khabar ra bezan فزایش شانس رورابچر که با پوتین مچ انداخته برای پست وزارت خارجه آمریکا
تیم ترامپ همچنین جان بولتون را نیز برای این پست در نظر دارد
koja ast?
alarabiye
05.12.2016 15:33
اعلامیه
عزم واراده شاهزاده رضا پهلوی که در نهایت شجاعت وخردمندی اتخاذ نمودند بارقه پیروزی و ایجاد اتحاد علیه رژیم را در قلوب مبارزان واقعی روشن تر ساخت .
بر گزیدن این تدبیر بجا ودرست گرچه دیر گرفته شد اما در شرایط وزمانی بسیار مناسب تجلی نمود ، واکنون بر تک تک سازمانهای رزمنده و فعالین سیاسی از هرطبقه وطیف است که شیوه تک روی ها وتشتت را فراموش کنند و نبرد شان را علیه رژیم فاسد وغاصب جمهوری اسلامی یکپارچه ومتمرکز نمایند بامید آنکه با کمترین هزینه درسایه اتحاد نیروها طومار جهل وخرافه در ایران عزیز برای همیشه بسته شود و ویران شدن بیش از پیش کشورو وادامه مصائب اجتماعی جاریه در آن متوقف گردد.

ملت ایران رأساَ داور وممیز فداکاری سازمانها وافراد کوشنده ای است که در برانداختن پایه های ظلم واستبداد ونفی ایدؤلوژیهای قرون وسطا ئی از خود جان و مایه گداشته وخواهند گداشت و مسلماَ باز هم ملت ایران است که با خردمندی وبیداری کامل پس از کسب پیروزی نهائی ازجایگزینی چنان سیستمی استقبال خواهد کرد که بهترین ایده ها وارجح ترین شیوه مملکت داری که متضمن یکپارچگی کشور بر اصول دموکراسی و تأمین آسایش ورفاه جامعه باشد ارائه وراهکارهای اجرائی آنرا مشخض و تضمین مینماید .
از آنجا که وظیفه ومسؤلیت سازمان مجاهدین خلق وهوادران شاهزاده رضا پهلوی در بنیاد نهادن این اتحاد سنگ بنای پیروزی درانهدام رژیم است انتظاردارد هرچه زودتر پیشنهاد برگزاری نشستی فوق العاده از طرفین را در این باره شاهد باشیم
بامید پیروزی پنجم . دسامبر ۲۰۱۶ پاریس نصراله فرهمند
jalil madadi koiye ?
baradar jalile
aftab ro like mokone
eeeeeeeeeeee
amishe lik mizane
07.12.2016 16:23
che mikoni??????
khalvati??
ba masod darim kar mikonim
shayad dir biam khone
chera?
😱😧😞
kamoter ra dorost kone
07.12.2016 22:09
http://www.aftabkaran.com/admin_4/login.ph
AFTABKARAN
aftabkaran.com
09.12.2016 09:19
toye skype man ra ad kon
PASPORTAM YADAM RAFTE
ei dom boredeh
dishab ke harf mizadi ..................... naghola
eshkali nadare yadet raft ke raft
ad kon man ro karet daram
sabr kon
koshi pas
09.12.2016 13:20
bia skyp
14.12.2016 13:44
ye pakat shir extera begir biar
9. januar 12:25
رفسنجانی‌ قاتل هزاران هزار زندانی سری بر دار مرد

رفسنجانی‌ مرکز ثقل همه جنایات سی‌‌ و هشت ساله رژیم جمهوری جهل و جنایت دیروز مرد .

او یکی‌ از مشوقان و پشتیبانان اصلی‌ لاجوردی جلاد بود .به همین خاطر او در همه شکنجه‌ها و در همه جنایاتی که در این سالها در حق زندانیان مظلوم اعمال شده نقش رسمی‌ و مستقیمی‌ دارد .قتلهای زنجیره ای که زیر نظر این جانی قسی القلب اجرایی می‌‌شد تعداد بسیار زیادی از زندانیان مظلومی را که بعد از سالها تحمل شکنجه آزاد شده بودند را به کام مرگ برد . او یکی‌ از تئوریسین‌های جنگ ۸ ساله ایران و عراق بود که در هدر دادن خون ملیونها ایرانی‌ و عراقی‌ و هدر دادن میلیاردها دلار امول عمومی و ویرانی شهر‌های بیشماری نقش بر جسته و تعیین کننده‌ای داشت . بخاطر همین جنایات بی‌ شماری که مرتکب شده بود تمامی‌ تلاش خود را تا آخرین دقایق عمر ننگینش صرف بقای این حکومت کرد . اتحاد زندانیان سیاسی مرگ این جرثومه ظلم را به مادران داغدیده من‌ به خانوادهای متلاشی شده من‌ به همه ستم دیدگان تبریک می‌گوید . بی‌ شک حکومت آخوندی با از دست دادن این شاه مهره خود چند گام کیفی‌ به سر نگونی نزدیک شده است
13. januar 08:57
chera nazadan baianiye ra
13. januar 10:21
chon digeran nazar dashtand
ke chi?
har ki ye chizi gofte
mashghol mizane
16. januar 10:54
دادگاه سازمان ملل خامنه اي را به صدور فرمان قتل رفيق حريري متهم كرد
ino bezan
to hambastegi hast
30. januar 17:37
چرا ما از فهم منافع خود و کشورمان در این برهه عاجزیم ؟

می‌توان از آقای ترامپ خواست که ممنوعیت ورود به آمریکا شامل دیپلمات تروریست‌های رژیم هم بشود .

می‌توان با هر امکان و وسیله‌ای که در اختیار داریم به آقای ترامپ و تیم‌ همراهش بفهمانیم که تضمین امنیت آمریکا در گرو اخراج همه عوامل رژیم از آمریکاست . می‌توان از دولت جدید آمریکا خواست تا تمامی‌ سینه چاکان رژیم از قبیل ستاره درخشش ،آرش سیگار چی‌، کریستین اماننپور و بقیه کارمندان صدای آمریکا و رادیو فردا را که در انتخابات رژیم فعالانه شرکت میکنند را از رسانه‌ها ی آمریکائی اخراج و به زیر آوای آخوندها روانه کرد
1. februar 10:48
در سایه ی مماشات اوباما و تیم‌ همراهش رژیم آخوندی در دوران سایت اوباما بر کاخ سفید ۶۰ مسجد در آمریکا بنا کرد و با کوشش و مساعدت کره و سخنگوی فارسی زبان وزرتش آقای الن ایر که زبان شیرین فارسی را به تلخی‌ مار کبری تکلم می‌‌کرد ۶۰۰ تا ۷۰۰ طلبه و آخوند برای این مساجد وارد آمریکا کرد که هر کدام حقوق‌های کلان دریافت می‌‌کنند .

می‌ توان از هیئت حاکمه خواست که درب این مرکز جاسوسی را بسته و مزدوران آنرا اخراج کند .

میتوان از سیاست گذاران جدید آمریکا خواست که تمامی‌ سینه چاکان رژیم جمهوری اسلامی ، مثل ستاره درخشش ،آرش سیگارچی و کریستین امانپور را که افتخرشان حضور پر شور در مرکز رأی گیری برای رژیم است را از صدای آمریکا ، رادیو فردا و سایر رسانه‌ها ی آمریکائی اخراج و به دامن پر مهر آربابا نشان ئودت دهد .

می‌توان از آقای ترامپ خواست که ریشه همه لابیها‌ها و مزدوران رژیم را مثل تریتا پارسی‌ ، هوشنگ امیراحمدی و سایر دلالهای آخوندی در تلوزیون‌های فارسی زبان لوس انجلسی بر کند .

برای در خواست همه این الویت‌های مرحله‌ای نیزی به عشق سینه چاک بودن آقای ترامپ نیست . اندکی‌ شعور سیاسی لازم است همین . و وگر نه‌ همه مدافعان واقعی‌ حقوق زنان می‌‌فهمند آنکه بر صورت زنان ما اسید می‌‌پاشد ترامپ نیست، " خامنه ای" است .
23. februar 17:46
دوستان و همرزمان ،خواهران و برادران گرامی‌ در نهایت شعف و خوشحالی با خبر شدیم که خانم رقیه عزیزی آزاد شّد و اجازه ی اقامت ۲ ساله گرفت . این پیروزی نشان داد که ارده ی مبارزین همیشه راه گشا بوده است بدین وسیله از طرف خودم و از طرف تک تک اعضا اتحاد زندانیان سیاسی از همه ی کسانی‌ که با امکانات موجودشان در این پیروزی شیرین نقش داشته اند سپاس گذاری می‌کنیم . به خود و به نبردمان ایمان بیاوریم که پیروزی مولود ارده‌های ما است .
31. mars 17:11
http://www.hdmovieswatch.eu/fecha-estreno/2015/
6. april 01:06
سلام خواهر عزیز و گرامی‌ سال نو به شما مبارک . مرسی‌ که از روی لطف گاهی نیم نگاهی‌ به ما دارید امیدوارم که کار گشا باشد . ما در مراسم عید بین خاطر جلو نشسته بودیم که ۲تا مهمان خارجی همراهمان بود . ولی کلا مراسم خیلی‌ اشل پایین بود شنیدم که خانم گیسو هم ناراحت شده بده حالا بماند . اما راجع به زندانیان در راه نوشته بودید و این که ما چه کاری میتوانیم انجام بدیم .راستش را بخواهید دست گذاشتید روی پر آشوب‌ترین قسمت دلم که بسیار هم خونین است .
29. juli 20:29
http://www.aasoo.org/fa/documents/863
Chatsamtalen er avsluttet
Skriv en melding ...

Chat (28)
Flere hendelser har blitt lastet inn.
ارسال به فیس بوک
  Aftabkaran. All rights reserved