Logo
صفحه نخست حقوق بشر شعر فیلم وموسیقی گالری عکس گوناگون آموزه های انقلابی دانسته های انقلابی پیوند سیمای آزادی اساسنامه

اسفندیار رحیم ‌‌مشایی: " الان دوره رسوایی فرارسیده است"

تاریخ درج خبر -1392:03:03
دبی-العربیه.نت فارسی -

به دنبال رد صلاحیت برخی کاندیدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، اسفندیار رحیم‌مشایی با انتقاد از برخورد‌های سپاه٬ قوه قضائیه و حامیان علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران با هواداران وی و احمدی ‌نژاد هشدار داده که دوره رسوایی فرا رسیده و تیم رئیس دولت صد درصد پیروز خواهد شد.

صلاحیت برخی کاندیدهای ریاست جمهوری از جمله رحیم‌مشایی برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان رد شده است اما او به همراه محمود احمدی‌نژاد گفته است که موضوع رد صلاحیت خود را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش دیگربان ، رحیم مشایی این مطالب را روز دوشنبه 20 -5-2013 در جریان یک سخنرانی در میان حامیان خود بیان کرده است و روز پنجشنبه در خبرگزاری "نمنا" متن سخنرانی مشایی را منتشر کرده است.

مشایی در این سخنرانی مسائلی را به صورت انتقاد مطرح کرده بود وی در واکنش به انتقادها از حضور احمدی‌نژاد در وزارت کشورگفته بود: "چه طور رئیس جمهور می‌تواند در پایان دور اول ریاست جمهوری برای ثبت‌نام خود به ستاد انتخابات وزارت کشور برود، ولی نمی‌تواند برای معرفی یا همراهی شخص دیگری به آنجا برود؟"

او بدون اشاره به جریان مخالف وی که از اصولگرایان حامی آیت الله خامنه ای تشکیل می شوند، گفته بود: "متأسفانه برخی از دستگاه‌هایی که باید به شدت از سیاسی کاری پرهیز کنند، تحت تأثیر اخبار برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها قرار گرفته و فراموش می‌کنند واکنش‌های آن‌ها اعتماد جامعه را زیر سئوال می‌برد."

وی در ادامه انتقادهایش گفت :" یک فضایی ساخته‌اند که از اول نشان دهند ما غیرقانونی و مخالف قانون هستیم؛ این فضا سازی‌ها اصلا معنی ندارد چون ما نیازی نداریم که خلاف و مخالف قانون باشیم؛ آنهایی به بی‌قانونی نیاز دارند که به خانه‌های مردم می‌ریزند و از یک سایت می‌ترسند، تعطیل کردن یک سایت یعنی چه؟ یعنی ترسیدن از حرف و پیام؛ و کسی که از حرف و پیام می‌ترسد از جنس پیامبر، امام، دین، آسمان، حقیقت و جوهر درخشان انسان نیست".

مشایی خطاب به هواداران خود و احمدی نژاد گفته است :" صبور باشند، ما فقط در مسیر قانون حرکت می‌کنیم؛ ما تحت نظر ولی فقیه هستیم و ظلم را هم برنمی‌تابیم چرا که معتقدیم ولی فقیه هم ظلم را برنمی‌تابند، حتی اگر در کار ما وقفه‌ای ایجاد شد، شما امیدوار باشید و بدانید که ما تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم حتی اگر به ما فرصت صحبت در تلویزیون را ندهند. من معتقد هستم که پیروزی ما صد درصد و قاطع است.

اسفندیار مشایی گفته است :" سایت‌هایی با هزینه‌های کلان ایجاد می‌شوند که فقط دستور دارند مشایی را خراب کنند، این روش کار، حذفی است و اگر در کوتاه مدت یک نفر با این روش حذف شد که هیچ، ولی امان از زمانی که حذف نشود؛ چرا که مانند موجی است که برمی‌گردد و رسوا می‌کند."

وی تهدید کرده که :" الان دوره رسوایی فرا رسیده است و هرچه جلوتر می‌رویم، دیگر من نباید حرف بزنم بلکه افرادی هستند که باید از ترس، پشت دیگران خود را مخفی کنند."
ارسال به فیس بوک
  Aftabkaran. All rights reserved