العربیه؛مریم رجوی: این قیام ناقوس سرنگونی دیکتاتوری سراپا فساد آخوندی و طلوع آزادی است

مریم رجوی، یکی از رهبران برجسته سازمان مجاهدین خلق ایران و عضو رهبری شورای ملی مقاومت ایران، طی پیامی به مردم کرمانشاه و دیگر شهرهایی ایران که عليه رژیم ایران شعار دادند، پیام فرستاد و از قیام آنها حمایت کرد.
رجوی در این پیام گفت:« دیروز مشهد، امروز کرمانشاه و فردا سراسر ایران، این قیام ناقوس سرنگونی دیکتاتوری سراپا فساد آخوندی و طلوع دموکراسی، عدالت و حاکمیت مردمی را به صدا در آورده است».
عضو برجسته رهبری مجاهدین خلق عموم مردم به‌ویژه جوانان و زنان در سراسر کشور را به پیوستن به قیام «نه به گرانی» فراخواند و گفت: «دیکتاتوری فاسد و رو به زوال آخوندها در مقابل اتحاد و همبستگی ملی و مقاومت و پایداری و استمرار قیام‌‌های حق‌طلبانه شما، بدون تردید شکست خواهد خورد».وی افزود: «پرونده چهار دهه حکومت ملایان چیزی جز گرانی و فقر و فساد، شکنجه و اعدام و کشتار و جنگ‌افروزی نیست. بخش عمده سرمایه‌های مردم، از جمله پولهای آزاد شده در توافق اتمی صرف ماشین سرکوب و اختناق و صدور تروریسم و جنگ‌افروزی می‌شود یا توسط سرکردگان رژیم چپاول می‌شود. سرنگونی فاشیسم دینی اولین قدم برای برون‌رفت از بحرانی است که هر روز تشدید می‌شود».وی گفت: «رژیم آخوندی هیچ آینده‌یی ندارد، سرمایه‌گذاری روی آن محکوم به شکست است و زمان آنست که جامعه جهانی سرنوشت خود را به این رژیم گره نزند و مقاومت مردم ایران برای سرنگونی آن به‌رسمیت بشناسند».مريم رجوی همچنین از طریق شبکه توئیتر با زبان‌های فارسی عربی انگلیسی و فرانسوی از تظاهرات اعتراضی مردم ایران علیه فساد فقر و بیکاری حمایت کرد .او طی پیامی از شبکه توییتر از تظاهرات مردم شیراز، رشت، تهران، مشهد، کرمانشاه و دیگر شهرهای ایران حمایت کرده و خواستار ادامه قیام حمایت عموم ملت ایران از از شهرهای قیام کرده ایران شد.
بیشتر بخوانید:

مریم رجوی: میهن اشغال شده را می‌توان آزاد کرد

قیام‌کنندگان دلیر در سراسر ایران،
زنان و مردان شجاعی که در روزهای هفتم و هشتم دی با خیزش خود، عطر آزادی را در شهرهای ایران پراکندید، سلام بر شما و سلام بر شهرهای عزیز ما که تحت اشغال آخوندها برای آزادی به‌جنب و جوش درآمده‌اند و علیه فقر و گرسنگی و بیکاری برخاسته‌اند. سلام بر کرمانشاه، همدان، خرم‌آباد، قم، اصفهان، رشت، ساری، قزوین، شیراز، اهواز، سبزوار، قوچان، بجنورد، قائم‌شهر و زاهدان و سلام بر مشهد، نیشابور، کاشمر، قوچان، بیرجند، شاهرود، و یزد. شما نشان دادید که با‌ وجود همه سرکوب‌ها و کشتارها و بگیر و ببندها، قیام و جنبش مردم ایران، آتش زیر خاکستر است و در کمین آخوندها ایستاده است. شما فریاد زدید: مرگ بر خامنه‌ای، سید علی حیا کن مملکتو رها کن، ایرانی می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد، می‌می‌ریم، می‌می‌ریم ایران را پس می‌گیریم و سوریه را رها کن فکری به‌حال ما کن. شما نقطه عطفی در جنبش اعتراضی مردم ایران خلق کردید که دوران پایانی این رژیم را اثبات می‌کند. شما نشان دادید که قیام و اعتراض مردم ایران علیه تمامیت رژیم است و هر جناح جنایت‌کار و دزد و فاسد حاکم را نفی می‌کند. شما نشان دادید که مردم ایران از جنگ‌افروزی و دخالت جنایت‌کارانه آخوندها در سوریه و عراق و لبنان و فلسطین بیزارند و نشان دادید پایان دادن به گرانی و چپاول و آزادی‌کشی و انواع تبهکاریهای رژیم ولایت فقیه ، تنها یک راه دارد و آن به‌زیر کشیدن استبداد مذهبی است. تظاهرات شما، رژیم را مات و مبهوت کرده است. روحیه بی‌باک و نترس شما تحسین همه را برانگیخته است. زنان قیام‌کننده که در بسیاری صحنه‌ها پیشتاز بودند، مایه افتخار ایران و ایرانی شده‌اند. حالا زمان گسترش و جهش کانونهای شورشی و برپایی هزار اشرف برای آزادی است. همه هموطنان در سراسر ایران را به‌برخاستن و پیوستن به‌ این خیزش فرا می‌خوانم هم‌چنان که مسعود گفته است: «حق و آزادی را به رایگان به هیچ ملتی هدیه نمی‌کنند. باید برای آن قیمت داد. این تمام مسأله است». آری، دیو ولایت فقیه را می‌توان در هم شکست. دیوار اختناق را می‌توان ویران کرد و میهن اشغال شده را می‌توان آزاد کرد. آخوندها باید بروند. حاکمیت از آن مردم ایران است.
سلام بر قیام‌کنندگان در سراسر میهن، سلام بر آزادی.

Print Friendly, PDF & Email