چند توصیه مشفقا نه به هموطنان مالباخته : محمد حسین توتونچیان

مالباخته

قبل از هر چیز باید بپذیرید که ریشه ی همه ی نابسامانیها، دزدیها، قتلها، اختلاسها و خلاصه همه ی سو ء مدیریتها در خود ولایت فقیه گره خورده و از آن تغذیه و نشات می‌‌گیرد . و این یعنی‌ همه دزدان کوچکی که دارائیهای شما را به یغما برده اند، در زیر سایه امن دزد بزرگ فعال هستند . پس کار درست نشانه رفتن عمود خیمه این دزدان یعنی‌ ولایت فقیه است و لا غیر .

هموطنان مالباخته، چندین ماه است که شما به هر دری زدید و به هر دیواری کوبیدید، اما نتیجه‌ای نگرفتید بنابراین، پیشنهاد می‌کنم :

۱- به تمامی‌ مجامع بین المللی از جمله صندوق بین المللی پول، مجمع جهانی‌ اقتصاد، کمیته ی کار سازمان ملل متحد، دبیر خانه ی سازمان همکاری شانگهای، دبیر خانه اوپک، گروه ویژه اقدام مالی و نهاد‌های حقوقی بین المللی شکایت کنید و خواهان مداخله این ارگانها برای احقاق حقوق تان شوید . مطمئن باشید نتیجه خواهید گرفت . باید ضمن آبروریزی از رژیم، سارقین اموالتان را مجبور به برگرداندن سپرده هایتان کنید .

۲- رژیم ایران هنوز پول شما را نخورده است، او فعلا اموال شما را مصادره کرده است . دزدان حاکم از روزی شروع به خوردن پولهای شما می‌کنند که شما دست از تظاهرات کشیده و به خانه‌هایتان برگردید . بنابراین با انرژی مضاعف به اعتراض های خود در حوزه‌های مختلف ادامه دهید .

۳- در تمامی‌ این شکایتها قید کنید که دولت ایران با رهبری خامنه‌ای علاوه بر همه دزدیها و اختلاس‌های میلیاردی در امانتهای ما خیانت کرده، اموال ما را به تاراج برده و هیچ ارگان رسمی‌ و شخصیتی در داخل ایران جوابگوی ظلمی که به ما شده است نیست .

۴- تمامی‌ این شکایتها را با امضائ جمعی‌ برای مراجع بین‌المللی ارسال کنید و مستمرا خواهان پی‌ گیری بین المللی باشید .

۵- تمامی‌ شعأر‌ها پلا کاردها و نوشته‌های تبلیغاتی خود را به‌‌‌ زبان ا‌نگلیسی به نمایش بگذارید .

هموطنان ستمدیده تجربه ثابت کرده است هر مسئله‌ای که توانسته فرا تر از رژیم عرصه افشاگری پیدا کند به نتیجه مطلوب رسیده . شاخص‌ترین نمونه را می‌توان از تلاش یک زندانی شجاع از اعماق سیاهچال‌های این رژیم سر مشق قرار داد . خانم مریم اکبری منفرد که در دهه شصت و در قتل‌عام ۶۷ سه برادر و یک خواهر خود را از دست داده علیرغم تهدید مستقیم وزارت اطلاعات از مراجع بین المللی استمداد طلبید و جواب گرفت .

در آخر برای قوت قلب خودتان و نه چیز دیگری با خود عهد ببندید چنانچه در مبارزه پیش رو پیروز شدید خانواده‌هایی را که نا‌ن آور‌شان به خاطر مبارزه با همین ستمگران در زندان هستند فراموش نکنید .

Print Friendly, PDF & Email