تجمع ۸۵درصدی دوستداران خیالی سپاه در صدای آمریکا همایشی ولایت محور و در خور تامل :محمد حسین توتونچیان

ترامپ

۳۸سال بعد از به قدرت رسیدن جمهوری اسلامی و تسلط سپاه پاسداران بر همه ارکان کشوری و لشگری و دریافت همه نوع کمک و مساعدت از شرق و غرب عالم که آخرین این کمک‌ها هواپیمای پر از پول از طرف اوباما بود ،بلاخره آمریکا رئیس جمهوری را بر گزید که توانست شجاعانه نقاب‌ از چهره این نیروی اهریمنی بر دارد و آنرا با مشخصات واقعی‌ خود به جهان معرفی‌ کند .اگر چه که رئیس جمهور‌های همین رژیم این نیرو را “برادرن قاچاقچی” و “دولت با تفنگ “معرفی کرده بودند اما تعبیری که پرزیدنت ترامپ برای معرفی آن بکار گرفت بسیار جامع و رسا از یکطرف و کوبنده و گزنده برای رژیم از طرف دیگر بود . “نیروی شبه نظامی تروریستی فاسد و شخصی‌ ولی‌ فقیه”
این تعریف از سپاه هم خشم سر دمداران رژیم را بر انگیخت هم دلهای نفوذی‌های نایاک در صدای آمریکا را به درد آورد.آنچنان که به ناچار مجبور به موضع گیری شدند .اولین موضعگیری را سبزعلی رضایی فرمانده پیشین همین سپاه فاسد کرد.او که سالهاست در اوهام زندگی‌ می‌کند و در رویای خود تصور می‌کند مرد محبوب مردم است و بر اساس همین تصور غلط چندین بار کاندید ریاست جمهوری شده و هر بار از مردم سیلی‌ محکم دریافت کرده این بار شانس خود را در قالب همین سپاه فاسد آزمایش کرد .او با بلاهتی که منحصر به خودش است در توییت خود نوشت : “کافی‌ است که ترامپ با سپاه پاسداران روبرو شود تا ملیونها نفر به سپاه یییوندند ” .بعد یک ایرانی‌ برای شیرفهم کردن این بابا همین متن احمقانه را به رای گذاشت و پرسید آیا می‌‌پیوندید؟ ۸۹ در صد مردم گفتند خیر .سند زیر .

سند1 نفر بعدی محمد جواد ظریف بود که رژیم بخصوص جناح اصلاح طلب ها مدتی‌ است که حماقت و وادادگی اوباما و جان کری را به حساب زرنگی او جا می‌‌اندازند تا کاندید بعد از روحانی شود . اودر توییت خود با لودگی چنین نوشت : ا”مروز ایرانی‌‌ها ،پسر ،دختر ، مرد و زن همه سپاهی هستند ،محکم پشت آنهایی هستیم که دفاع می‌کند از ما علیه خشونت و ترور “. فردی همین توییت را به رای گیری گذاشته ,نود در صد(۹۰%) گفته اند خیر و توی دهان ظریف کوبیده اند که می‌خواست نیروی تروریستی سپاه را بر عکس معرفی‌ کند .سند زیر

سند2

این آمار( نه بزرگ) به رژیم در چنین مرحله حساسی که تمامیت آن زیر ضرب قرار گرفته و نیروی سرکوبگر آن میرود تا هر آنچه را که خورده بالا بیاورد بیانگر چند نکته مهم است که باید به آن توجه کرد .اول اینکه نود درصد از مردم ایران با آنچه آقای ترامپ راجع به رژیم ایران گفته است موافق هستند . دوم اینکه اکثریت مردم ایران سپاه پاسداران را نیرویی ستمگر ظألم و فاسد می‌دانند و به هیچ وجه حاضر به پیوستن به چنین نیروی نیستند . این آمار نشان می‌دهد که مردم ایران به خاطر خلاصی از این رژیم , ازهر نیروی که خواست آنان را نمایندگی کند حمایت قاطع به عمل میاورند .در بطن همین نظر خواهی‌ یک حقیقت دیگری هم نهفته است وان اینکه آماری که رژیم در موقع همه پرسی‌‌ها ارائه میدهد کاملا ساختگی است چرا که این مشت از حقیقت میتواند نمونه آن خروار دروغ باشد .
در چنین گیر و دار نفس گیری نفوذی‌های رژیم در صدای آمریکا با یک نظرخواهی از پیش نرخ گذاری شده به صحنه می‌آیند تا آمار ۹۰ در صدی در داخل را وارونه به خورد خارجی‌‌ها بدهند. روز شنبه ۱۴ اکتبر ۲۰۱۷ این نظر خواهی‌ در سایت صدای آمریکا قرار می‌گیرد.این نظر خواهی‌ در همان ساعات اولیه عدد ۸۵ در صد را پای گزینه‌ دلخواه بر گزار کنندگان به ثبت می‌رساند . سند زیر
سند3

در ۳۸ ساعت بعدی یعنی‌ زمان نوشتن این سطور ۲ در صدّ به آن اضافه میشود .بعضی‌ از دوستان بر این باورند که رژیم نیرو‌هایش را بسیج کرده که به گزینه‌ ۳ رای بدهند .اما رژیم اگر بیل زن بود چرا این بیل را به آنجای سبز علی‌ رضایی و جواد ظریف نزد که چنین ابرو ریزی را به وجود نیاورند ؟ اما نکته اساسی‌ تر از جعل آمار این است که وقتی‌ رئیس جمهور آمریکا سپاه را “نیروی شبه نظامی تروریستی فاسد و شخصی ولی‌ فقیه ” میخواند ،قانونمند باید دشمنان آقای ترامپ چنین نظر سنجی را بگذارند کما اینکه ظریف و سبز علی‌ هم در همین جهت اقدام کردند که بر سرشان آوار شد . پس این هماهنگی و پشتیبانی‌ و هم جهتی‌ گردانندگان این همه پرسی‌ در صدای آمریکا با سردمداران رژیم از کدام رویکرد است؟ آیا غیر از مزدور نفوذی بر اینها نامی‌ دیگر می‌‌توان نهاد ؟

در گیرو دار جنگ با رژیمی‌ چنین حیله گر بی‌ توجهی‌ به این حاشیه‌های مسموم گاهًا خسارت زیانباری به وجود می‌آ‌ورد .افشای این جریانات خائن وظیفه همه نیروهایی است که در قبال میهن و مردم احساس مسٔولیت میکنند .

Print Friendly, PDF & Email