حداد عادل: اگر فردا جامعه جهانی بگویند ۳۸سال قاتل بودید و رئیس‌جمهورتان گفته، چه باید بگوییم؟

حداد عادل

حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی شب جمعه طی سخنانی با حمله به آخوند روحانی و اظهارات وی در جریان تبلیغات نمایش انتخاباتی گفت: «آیا این سخن خردمندانه‌یی بود که بگویند مردم به کسی که ۳۸سال حکم قتل و زندان امضا کرده رأی نمی‌دهند. یعنی اینطور باید رقیب خود را از میدان به در کرد؟».

وی با اشاره به این‌که روحانی صحبتهای ساختار شکنانه‌یی در انتخابات بیان کرد، گفت: «قرار نیست برای به دست آوردن رأی بگوییم اگر رقیب من پیروز شود در پیاده رو دیوار می‌کشند».

حداد عادل افزود: «اگر فردا در جامعه جهانی به ما بگویند ۳۸سال قاتل بودید و حکم قتل صادر کردید و رئیس‌جمهورتان این را بیان کرده که آدمهایی بودند در نظام شما که کارش دادن حکم اعدام بوده چه باید بگوییم».

وی در توجیه شکست باند خامنه‌ای در جریان نمایش انتخاباتی گفت: «یک دلیلش این است که توده مردم صبح که تلویزیون را باز می‌کند تا شب رئیس‌جمهور را می‌بیند و تصویر او در ذهن آنها نقش می‌بندد. رقیب رئیس‌جمهور در این انتخابات کسی بود که در این مسابقه نابرابر ظرف سی، چهل روز خودش را باید به مردم بشناساند».

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی: «گفت‌من نگران کشور بودم تا سخنان و رفتارها در انتخابات باعث تفرقه در جامعه شود، اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاد اما عصبانیت و ناراحتی که وجود دارد، قابل تأمل است… ، درست است که مردم در برابر شورای نگهبان سکوت کردند ولی باید دید در دل چه دارند؟».

حداد عادل در پایان تأکید کرد: «مراقب باشید باند ثروت و قدرت بر کشور حاکم نشود».

Print Friendly, PDF & Email