ارقام دقیق وزیر کشور استکبار جهانی را بور کرد :مصطفی نیشابوری

 انتخابات ریاست جمهوری

این اقای رحمانی فضلی وزیر کشور آدم خیلی صاف و ساده هستش. اگه صاف و ساده نبود که نمیومد مفتی مفتی پنبه انتخابات ریاست جمهوری را بزنه و یا بهتر بگم؛ پته رنگ و رفته ی مقام عظمای ولایت را بندازه رو آب. البته  این بنده خدا نیتش دفاع از نظام در مقابل هجمه ی ضد انقلاب بوده. ولی خب از قدیم گفته اند حمله ی دشمن نیست که پدر مقام عظما رو درمیاره، دفاع بده دوستانه که به روز سیاه میندازدش! حالا بپرس ماجرا چی بوده؟
آقای رحمان فضلی اومده بصورت ریاضی و با دادن ازقام و اعداد ثابت کنه که حضور پرشور  مردم و مشارکت بی نظیرشون در انتخابات ریاست جمهوری، امشات( جمع مکسر مشت!) محکمی بوده در دهان استکبار جهانی و ضد انقلاب. بعد گفته مردم توی هر صندوق رای از ۱۱۷۰۰۰ صندوق، بطور متوسط حدود ۱۰۰۰ تا رای انداختند و کار را تموم کردند! پریدن این آمار از دهن بلانسبت شما گشاد وزیر کشور صادق و صمیمی اما حساب و کتاب ندون آشیخ حسن همان و راه افتادن جنجال تقلب در انتخابات و رای سازی و … همان. حالا به قول معروف خر بیار و باقالی بارکن، کی میتونه این گلاب زدگی را بو زدائی کنه .
بلافاصله ضد انقلاب چرتکه را بیرون کشید و گفت ۱۱۷۰۰۰ ضرب در ۱۰۰۰ میکنه به عبارت ۱۱۷ ملیون که سرجمع میشه ۳۷ ملیون بیشتر از کل جمعیت کشور! ای داد و بیداد! این که خیلی خیطیه! چکار کنیم چکار نکنیم. بالاخره من دیدم موقع فداکاریه و باید تمام قد وارد میدون بشم و هم از وزیر کشور دفاع کنم و هم نذارم یک میخ تازه به تابوت نظام مقدس کوبیده بشه .اونم چه میخی! از اینور تابوت که بکوبی پس از عبور از جنازه ی  داخلش از اون ور تابوت میزنه بیرون! ……………………………………………………………………………………………………………………………………. این نقطه ها یعنی اینکه من ۴۸ ساعته دارم با مغزم کلنجار میرم که یک راه حلی پیدا کنم ، نمیشه که نمیشه!
آقا من هر جوری می خوام از وزیر کشور دفاع کنم، به خنسی میفتم. اصلن من فرض می گیرم ۱۱۷ هزار صندوق نبوده و ۱۰۰ هزار تا بوده. بازم فرض می گیرم متوسط رای هر صندوق حدود ۱۰۰۰ تا یعنی فیکس ۹۰۰ تا.خب ۱۰۰۰۰۰ را ضرب در ۹۰۰ که میکنم می بینم میشه ۹۰ ملیون رای. این یعنی ۱۰ملیون هم بیشتر از کل جمعیت ایران. حالا یک فرض دیگه میگیرم: کل جمعیت ۸۰ ملیونی ایران از بچه یک روزه تا پیر صد ساله حائز شرائط رای دادن هستند. باز نمیدونم او ۱۰ ملیون اضافی را چکارش کنم؟ اما این فرض اگر هم پذیرفته بشه منطقی نیست، آخه نظام الهی ما که به بچه یک روزه تکلیف نمیکنه بره رای بندازه توی صندوق. ممکنه خودش زحمت رای انداختنو واسه اون بچه گردن بگیره اما خود بچه را قنداق پیچ نمیکنه بیاره پای صندوق!
سخت توی این حساب و کتاب ها غرق بودم و داشتم خفه میشدم که چشمم افتاد به صفحه تلویزیون و دیدم گوینده خبر می خواد اطلاعیه سازمان ثبت احوال و آمار را بخونه: متن اطلاعیه به این شرح بود:
“بسمه تعالی :با توجه به شایعه پراکنی های ضد انقلاب و ایجاد تشکیک در آمار و ارقام ارائه شده از سوی وزیر محترم کشور، در رابطه با تعداد رای دهندگان و تناسبش با کل جمعیت کشور، بدینوسیله به استحضار امت همیشه در صحنه ی حزب الله میرساند که طبق حکم حکومتی مقام عظمای ولایت  رقم دقیق کل جمعیت کشور تا اطلاع ثانوی ۱۳۵ملیون تن میباشد. والسلام علی من التبع الهدی!! ”
به این ترتیب استکبار جهانی ، ضد انقلاب کوردل و ترامپ ذلیل مرده، همگی برای چند صدمین بار بور شدند ، وزیر کشور از خنسی بیرون اومد، عزت نظام صد برابر شد و من هم از زحمت چاره جوئی خلاص شدم!

Print Friendly, PDF & Email