رئیسی در بندر ترکمن: دولت به یک نفر وام ۳۰۰ میلیاردی صفر درصدی داده‌/ وام را در بانک گذاشته و ۱۵ میلیارد سود می‌گیرد

 رئیسیکاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: وام ۳۰۰ میلیاردی با سود صفر داده‌اند و فرد دریافت‌کننده همان پول را در بانک گذاشته و ۱۵ میلیارد سود گرفته است.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام  سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری وارد شهرستان بندر ترکمن شد.

رئیسی در بدو ورود به بندر ترکمن با خانواده شهید ناز قلیچی فرماندار فقید بندرترکمن که در فاجعه منا به شهادت رسیده دیدار کرد و گفت: این شهید افتخاری برای این منطقه بوده، خدا از آل‌سعود نگذرد که چنین جنایتی به بار آورد.

وی افزود: عجیب است که با وجود این همه منابع چرا بیکاران زیادی وجود دارد. این در حالی است که در دیگر کشورها از دریا و منابع طبیعی به بهترین نحو استفاده می‌کنند. هیچ توجیهی ندارد که کارخانه‌ها و شهرک‌های صنعتی تعطیل شوند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه وام سیصد میلیاردی با سود صفر داده‌اند و فرد دریافت‌کننده همان پول را در بانک گذاشته و پانزده میلیارد سود گرفته، اظهار داشت: اصلا بحث اصولگرایی و اصلاح‌طلبی مطرح نیست.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با طرح این سوال که آیا اصلاح‌طلبان از تعطیلی کارخانه‌ها و صنایع راضی‌اند؟ تصریح کرد: باید برای حل مشکلات نگاه جناحی و گروهی را کنار بگذاریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه بنده بود که به خانه این شهیده بزرگوار بیایم.

Print Friendly, PDF & Email