جنگ قدرت گرگها؛سپاه پاسداران :‌ روحانی با اظهارات خود کل نظام را زیر سؤال می‌ برد

روحانی امروز در کرمانشاه با حمله شدید به جناح رقیب گفت: شما می‌خواهید ایران در حصر و محاصره بماند….مردم به شما اجازه نمی‌دهند که به فریب افکار عمومی بپردازید.

روحانی گفت: می‌گویید پول تقسیم می‌کنیم، پول را از کجا می‌آورید؟ از حقوق معلم کم می‌کنید؟ از حقوق پرستار کم می‌کنید؟ ببخشید اشتباه کردم، یک جیب دیگر شما دارید. می‌خواهید از جیب بانک مرکزی دوباره پول بردارید؟ یک بار ۴۵ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی برداشتند، نتیجه آن ۴۵ درصد تورم بود.

این اظهارات روحانی در حالی بیان می شود که روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران امروز نوشت:‌ روحانی با اظهارات خود کل نظام را زیر سؤال می‌ برد.

این منبع نوشت: طی روزهای اخیر روحانی به موضوعاتی می‌پردازد که به‌طور مشخص موضوعات ملی، امنیتی و کلان حکومت و سیاستهای کلی نظام را زیر سؤال می‌برد. پشت تریبون با توهین به قاضی‌ها و سرداران شعار می‌دهد که «نه قاضی، نه سردار، دولت قانونمدار». او صریحاً دستگاه قضایی را متهم می‌کند که ۴۰سال فقط اعدام و زندان بلد بوده‌اند.

این منبع افزود: روحانی دانسته یا نادانسته به جای رقابت با رقبای انتخاباتی خود به رقابت با نظام برخاسته است. اگر قرار بر تخریب رقیب هم دارید، این موضوعات در حوزه مسئولیت رقبایتان هم نیست؟ که از قضا حضرتعالی به‌عنوان رئیس‌جمهور مستقر، رئیس شورای عالی امنیت ملی هستید و اگر رقبایتان هم مرز امنیت ملی را در تبلیغات خود رعایت نکردند، شما باید آرام‌کننده فضا باشید، نه آن‌که بشوید آنی که بر سر شاخ بود و بن می‌برید!

Print Friendly, PDF & Email