«مناظرهٔ وقاحت»: شمس الضحی احسانی ناطق

شمس الضحی احسانی ناطق

در خیمه شب بازی انتصابات و در راند دوم مناظره، شاهد مناظرهٔ وقاحت بین منتصبین بی مسئولیت رژیم بودیم . که در این راستا برای بی آبرویی خود و باقی به اصطلاح نامزدها کوتاهی نکردند.

میرسلیم که از لحظه اول کاندیداتوری موضع خودشو مشخص نکرده بود، به همون ترتیب به کارش ادامه داد، انگار کسی نیست بهش بگه وقتی خودتو کاندید به اصطلاح انتخابات ایران میکنی، باید فارسی حرف بزنی نه فرانسوی، و در همین راستا کسی نبوده تا بهش بگه تو که می خوای دم از درست حرف زدن و درست برخورد کردن با منتقدین بزنی، خودت وقتی وزیر ارشاد بودی چه برخوردی با منقدین داشتی و ادبیات گفتاریت چه جوری بود.‌

هاشمی طبا انگار قبل از مناظره کارتون سندباد رو نگاه می‌کرده، چون از بی‌عرضگی خودش و کل عمله و اکره رژیم با خبر بود، دنبال علاءالدین و چراغ جادوش می گشت تا شاید با کمک اون بتونه مشکلات رو حل کنه.

خالیباف هم که موضعش کاملا مشخصه، دروغگویی و رذالت که با وقاحت مخلوط شده، برای ما همون شاهکار پلاسکوی خالیباف گویای همه چیز هست.

اما رئیسی کاری کرد که هیچ کس غیر از خودش نفهمید، یه جزوه نشون داد که احتمالا اسم کسایی که بعد از انتخاب شدن میخواد اعدام کنه، اونوقت میگفت این برنامه جامع کار و کرامته، برو جلاد یه چیزی بگو که آدم بتونه قبول کنه، تو و اون ولی فقیه ضحاک صفتت کرامت انسانی میفهمید یعنی چه،جنایت تنها کاریه که تو بلدی انجام بدی.

روحانی و جهانگیری هم آمده بودن ماله کشی.

روحانی سوزنش رو برجام گیر کرده بود و میگفت اگر من، شیاد و بی‌عرضه و بی‌لیاقت و بی‌برنامه هستم، باقی کاندیدها از منم بدتر هستند.

جهانگیری هم یه انشا در مدح رئیسش نوشته بود و با پاچه خواری از مقام عظمی ولایت اون رو از رو میخواند و التماس میکرد تا به رئیسش رای بدن نه خودش!

ولی ملت ایران، با دیدن این مناظره‌ها که همه کاندیداها با وقاحت تمام، از کارهای اشتباه و دزدی‌های خود با افتخار حرف میزدند، بهترین پاسخ را که همانا شرکت نکردن در این به اصطلاح انتخابات است را به این رژیم، و در رأس آن ولی فقیه ارتجاع که التماس میکند تا مردم دراین انتخابات شرکت کنند را، میدهند.

در انتها، هم صدا با تمام آزاداندیشان و ایران دوستان واقعی این انتصابات را تحریم میکنم. و هم صدا با مجاهدین سرافراز میگویم:

نه به شیاد

نه به جلاد

رای من سرنگونی رژیم آخوندی

درود بر ارتش آزادی بخش

شمس الضحی احسانی ناطق۲۰۱۷/۰۵/۰۷

Print Friendly, PDF & Email