مدیر ایرانی شبکه‌ جم‌ تی‌وی با شلیک ۲۷ گلوله در ترکیه ترور شد

سعید کریمیان، مدیر گروه تلویزیونی جم‌ تی‌وی

توضیح ضروری : سایتهای رژیم ایران به دستور وزارت اطلاعات به طور وسیع با دروغ‌های حیرت انگیزی تلاش میکنند سوابق مقتول را به مجاهدین نسبت بدهند . طبق اطلاعات  موثق ما  آقای سعید کریمیان هیچ گونه ارتباطی‌ با سازمان مجاهدین در هیچ زمانی‌ نداشته و عکس هایی که از این فرد در کنار خانم رجوی در فضای مجازی پخش  میشود  مونتاژ شده از طرف  رژیم  می‌باشد :  سایت آفتابکاران

سعید کریمیان، مدیر ایرانی شبکه‌های تلویزیونی جم‌ تی‌وی، شامگاه شنبه ۲۹ آوریل ۲۰۱۷ به ضرب گلوله افراد ناشناس در مرکز خرید یونیک در منطقه ماسلاک استانبول، پایتخت ترکیه کشته شد. گفته می‌شود ۲۷ گلوله به کریمیان شلیک شده است. در این حادثه علاوه بر کریمیان، یکی از همراهان او نیز کشته شد.

امیر عباس فخرآور  فعال سیاسی مخالف ایران و از اقوام سعید کریمیان، با انتشار ویدیویی، خبر ترور کریمیان را تایید کرد. فخرآور این ترور را کار کسانی دانست که آنها را “مزدوران جمهوری اسلامی” دانست. فخرآور در این‌باره گفت :«رژیم [ایران] اگر فکر می‌کند می‌تواند با این روش‌ها نیروهای مخالف را ساکت کند، با عکس‌العمل‌های جهانی مواجه خواهد شد.»

سعید کریمیان متولد سال ۱۹۶۹ میلادی در شهر قاین در استان خراسان جنوبی ایران است. او در دانشگاه بازل سوئیس، در رشته مهندسی معماری تحصیل کرد. در سال ۲۰۰۷ کریمیان گروه شبکه‌های تلویزیونی جم‌ تی‌وی را راه‌اندازی کرد. این گروه شبکه‌ای برنامه‌های خود را از روی ماهواره‌های هاتبرد و یاه‌ست در اروپا، شمال آفریقا، آسیا، آمریکا شمالی، شرق آفریقا و آمریکای جنوبی پخش می‌کرد.

Print Friendly, PDF & Email