حزب توده , خائن به‌‌‌ همه خلقها ، خیانت در همه فصلها : محمد حسین توتونچیان

حسین توتونچیان

اولین حمله شیمیایی اسد به خلق مظلوم سوریه در تابستان ۲۰۱۳ در منطقه غوطه شرقی‌ بود که بیش از ۱۰۰۰ نفر از مردم سوریه را به طرز غم انگیزی به کام مرگ برد. امان نامه آن حمله را اسد از طریق رژیم ایران از اوباما دریافت  کرده بود .به همین خاطر دنیا با چشمانی باز اما وجدانی بسته از روی آن فاجعه عبور کرد  و بر الام و اندوه مردم ستمدیده سوریه  هیچ دولتی مرحمی ننهاد. اینبار اما  کلی‌ گویی‌های آقای تیلرسون وزیر خارجه آمریکا و لاس زدنهای ترامپ و پوتین ،  دیکتاتور سوریه را به این اشتباه استراتژیک انداخت که گویا  هنوز هم امان نامه اوباما اعتبار دارد  . با همین خیال باطل و شیطانی بود که این بار بر سر مردم شهر خان شیخون  بمب شیمیایی ریخت و ۸۷ نفر که در میانشان تعداد زیادی کودک بود را کشت .

کودک-سوری

چیزی که  در معادلات اسد  به حساب نیامده بود  این بود که وجدان ساکنان جدید کاخ سفید بیدار تر از وجدان فاشیست‌های مستقر در کاخ کرملین است . به‌‌‌ همین خاطر  در همان زمانی‌ که  وزیر امور خارجه  روسیه که به بی‌ احساس‌ترین و بی‌ وجدان‌ترین سیاستمدار  معروف است در کنفرانس مطبوعاتی با وقاحت اعلان میکرد که با وجود حمله شیمیایی ما باز هم از اسد حمایت می‌کنیم ،  در اتاق عملیات کاخ سفید نقشه انتقام از بچه‌ها ی مظلومی که توسط اسد  پرپر  شده بودند طراحی میشد . سر انجام در بامداد  جمعه هفت آوریل ۲۰۱۷ آمریکا بعد از ۶ سال سکوت خیانت بار  اوباما  و تیم‌ همراهش که به شدت از سفره رژیم ایران تغذیه میکردند ،  با ۵۹ موشک تو ما هاک  به همان پایگاهی حمله کرد که با بی‌ رحمی کودکان  سوری را  به خاک خون کشانده بود .و همان جلادانی را  به هلاکت رساند که ۶ سال است  شهر‌های سوریه قهرمان را برسر ساکنانش ویران میکنند .این حمله صرف نظر از پی‌ آمدها ی آن دلهای مردم دنیا و به خصوص مردم جنگ زده سوریه را شاد کرد .به غیر از رژیم ایران و حکومت فا شیستی و مافیایی  روسیه و حزب همیشه خائن توده و چند شارلاتان سیاسی ، بقیه  مردم دنیا از این اقدام آمریکا  خوشحال هستند .آنها این خوشحالی‌ را نوعی اظهار همدردی  با مردمی   تلقی میکنند  که ۶ سال است زیر  مماشات اوباما با رژیم ایران همه چیز  خود را از دست داده‌اند .اظهار همدردی با مردمی  که در این مدت هم مال باخته اند ، هم جان باخته اند ، هم خانه و  آشیانهٔ و هم شهر و دیار . این حمله مرحمی بود هر چند کم بر دلهائی چنین داغدار و بر پیکره جامعه‌ای چنین ویران .

رژیم ایران که همچون خر  در باطلا ق خروج از سوریه گیر کرده و مافیای فاشیستی مستقر در کرملین که با کمک بشار اسد شهر‌های سوریه را به ویرانه تبدیل کرده موضوع این نوشتار نیستند .انگیزه قلمی کردن این سطور بیانیّه‌ای است که پاسدار کمونیست هائی  به اسم کمیته مرکزی حزب توده در  محکوم کردن این حمله صادر کرده‌اند  و بدین وسیله اعلان کرده اند  که در خیانت به همه خلقها و در هر زمان ممکن  استعداد و آمادگی لازم را دارند

حزب توده  که بطور واقعی‌ و حقیقی‌ بند نافش را با خیانت گره زده اند و هر وقت  از خیانت دست بکشد  از هویت تهی میشود  مدت زمانی‌ است که جار میزند که مصاحبه‌های خفّت بار رهبران  این حزب در زندانهای خمینی بخاطر شکنجه های زیادی بوده است که رژیم بر آنها  اعمال میکرده  . در حالی‌که این  یک دروغ بزرگ برای کسب وجهه جدید  در جهت ادامه همان خیانت نهادینه شده  در این حزب یعنی‌ حفظ منافع جنایتکاران فاشیست مسکو به بهای تاراج  وطن خود است . در بهار سال ۱۳۶۲ که فخرالدین حجازی بلبل خمینی در نماز جمعه فریاد میزد که به حول قوه الهی همه کادر مرکزی حزب توده را بدون در کردن حتا یک تیر دستگیر کردیم  به همکاری رهبران این حزب اشاره میکرد . در ثانی  حزبی که در  زمان آزادی یکی‌ از افتخاراتش دادن اطلاعات به ارتجاع حاکم  بوده ،در زمان دستگیری با کدام انگیزه می‌خواهد مقاومت کند  که با شکنجه مقاومتش شکسته شود؟ ضمن اینکه بسیاری از بچه‌های زندان میتوانند شهادت بدهند که اعضای حزب توده  در زندان چه وضعیتی داشته‌اند . شخصا با دو تن‌ از رهبران این حزب هم اتاق بوده‌ام برادران پرتوی که یکی‌ از آنها مسول بخش جوانان حزب توده بود و آن دیگری هم مسول قسمتی‌ دیگر  هر دو سر و مر و گنده هیچ آثاری از شکنجه در آنها نبود مهر هائی که با آن نماز میخواندند  به اندازه بشقاب میوه خوری بود . بچه‌ها به تمسخر می‌گفتند این‌ها رو  از مسکو براشون  فرستادند .اگر تعدادی از افراد این حزب  در قتل عام سال ۶۷  ا عدام شده‌اند مربوط به ماهیت پسا جنایت کارانه  رژیم است  که تمامی‌ کسانی‌ را که با آنها همکاری کردند کشتند .منظورم از بیان این حقایق هر چند بسیار مختصر  این است  که در تمامی‌ کارنامه ۶۵ ساله این حزب در هیچ فصلی هیچ چیز جز خیانت وجود ندارد .  از خیانت به مصدق کبیر بگیر  تا شقه کردن سازمان چریک‌های فدایی خلق ، از شعار سپاه را به سلاح سنگین مجهز کنید تا  همین بیانیه فرمایشی از کرملین همه و همه موج موج خیانت است. هیچ برگ افتخار آمیزی در هیچ دوره‌ای در کارنامه این حزب ثبت نشده .حزب توده خائن

پاسداران ملقب به کمیته مرکزی در بند اول اطلاعیه فرمایشی خود چنین نوشته‌اند.(  به‌باور حزب تودهٔ ایران، این تهاجم تجاوزکارانهٔ آمریکا به سوریه- به‌بهانهٔ پاسخ دادن به حملهٔ شیمیایی‌ مشکوک و درعین‌حال غیرقابل‌دفاع در “ادلب”- برخلاف چارچوب‌های تمامی قوانین بین‌المللی صورت می‌گیرد.)
در همین  بند اول  (تجاوز جنایت کارانه ) (حمله شیمیایی مشکوک) و  (برخلاف چارچوب‌های تمامی قوانین بین‌المللی ). کد  مشترک رژیم ایران . کرملین و تمامی‌ پاسداران سیاسی رژیم  و تمامی‌ احزاب کمونیست اروپایی وابسته به روسیه است .حزب(اروه )  که حزب توده نروژ تلقی میشود   در همین رابطه اطلاعیه‌ای صادر کرده‌ که ترجمه نروژی بیانیه همین پاسداران حزب توده وطنی می‌باشد . باید  از همه این خائنین سوال کرد کدام قانون بین المللی در سوریه توسط رژیم‌های ایران ، روسیه و سوریه باقی‌ مانده بود که حالا نقض شده .حضور ۶۰ هزار از افراد سپاه قدس  در سوریه تجاوز به  حریم کشوری محسوب نمیشود؟  ویران کردن شهرهای سوریه توسط نیروی هوایی روسیه نقض قوانین بین الملی  نیست ؟ تفو بر شما ای‌  بی‌ حیا‌ترین‌ها که ملت سوریه   در رنج و ویرانی هم از تیغ زهر اگین شما در امان  نیست .
در بند دوم چنین آماده است (این تهاجم تجاوزکارانه نه‌تنها به‌ خاموش کردن آتش جنگ فاجعه‌باری که مردم سوریه را گرفتار آن کرده است هیچ کمکی نمی‌کند، بلکه به گسترش تنش‌ها و رویارویی‌های نظامی کشورهای غربی با روسیه و متحدان آن در سوریه و منطقه می‌تواند منجر شود. )
این به زبان ساده یعنی‌ به اسد دست نزنید وگرنه در خاور میانه خون راه میافتد .اینچنین است که حزب  خائن توده با حمایت از اسد  هم چاکر منشی خود را به آخوندها و هم نوکر منشی خود را به کرملین یکجا ثابت می‌کند . اما وقیحانه‌ترین و در عین حال مفتضح‌ترین قسمت این بیانیه ننگین آنجاست که حزبی با چنین  پیشینه خیانت بار,  خود را  مترقی  و انسان دوست هم جا می‌زند و می‌نویسد( همهٔ نیروهای مترقی و انسان‌دوست جهان، ضمن محکوم کردن این تجاوز نظامی آشکار ایالات‌متحده، به‌درستی نگران آن‌ند که این اقدام به‌شعله‌ور‌تر کردن جنگی بینجامد که پیامدهای تاکنونی‌اش نیز تجزیه و نابودی سوریه و فاجعه‌های انسانی‌ با ابعادی دهشتناک برای مردم این کشور به‌دنبال داشته است.
اینها گویا که باشرم هیچ گاه در عمرشان ملاقاتی نداشته‌اند و ا ز این زاویه خود را آزاد می‌دانند  که هر شکری بخورند بلا مانع است و کسی‌ متوجه نمیشود .
نیروهای مترقی و انسان دوست از دیدگاه حزب  توده‌  بی‌ شک سپاه قدس .حزب الشیطان لبنان .جیش الشعبی عراق و حوثی‌های یمن هستند . چون غیر از این‌ها و خود حزب توده‌ دیگر کسی‌ از جنایت کاری چون اسد حمایت نکرده و نمیکند .متولیان خائن حزب توده‌ باید بدانند که نقش  خیانت باری را که در تاریخ معاصر ایران بازی کرده اند  هر گزا از حافظه تاریخی مردم ایران پاک نخواهد شد و نسل‌های آینده جز لعنت و نفرین چیزی نثارشان نخواهند کرد مسعود بهنود)

شارلاتان دیگری بنام مسعود بهنود  چنین اظهار لحیه  فرموده(آمادگی فوری و موشک باران سوریه نشان میدهد شیمیایی ادلب از کجا آمده بود. ترامپ اوباما بکر را نتوانست حذف کند اما نقشه صلح سوریه را هدف گرفت بزودی معلوم می‌‌شود موشک‌های شیمیایی از این پایگاه هوایی شلیک نشده . آن وقت ترامپ می‌‌گوید چکار کنم اینو نوشتن دادن دست من مثل حکایت حمله به عراق) کدهای رژیم  در همین چند خط به خوبی‌ رعایت شده اما زیبا‌ترین و در خور‌ترین جواب به این خادم  ولایت و نوچه  بی‌ بی‌ سی‌ را آقای حسن داعی  با شیوایی چنین داده است;
کارمند بی بی سی (مسعود بهنود) که چند دهه کاسه لیسی دستگاه ولایت را در کارنامه خود دارد و دو سال پیش هم به جهانیان اعلام کرد که قاسم سلیمانی سردار عارف است، امروز کشف کرده است که استفاده از سلاح شیمیائی کار بشار اسد نبوده و ترامپ با حمله موشکی، صلح در سوریه را هدف قرار داده است. حال بگوئید چرا آخوند جنایتکار ۳۸ سال است حکومت میکند. اینهم یک دلیل: حقوق بگیر ملکه فخیمه برای نظام ولایت فقیه سینه چاک میکند.
به عاشقان دیروز  خلخالی و سینه چاکان امروز  بشار اسد و به همه شارلاتان‌های سیاسی و به همه ایادی رژیم با هر ماسکی و در هر موضعی . ما دلهامان را به مردم سوریه سپرده ایم و همانند آنها از انهدام ماشین جنگی اسد خوشحا لیم . شما در گور نفرت و خیانت خود  به عزا ی وجدان نداشته   خون گریه کنید. تا روز حسابرسی راه درازی باقی‌ نمانده .

Print Friendly, PDF & Email