ورود رسمی‌ ابر جنایتکار رژیم به عرصه انتخابات نمایشی

آخوند جلاد  رئیسی بیانیه آخوند جلاد  رئیسی برای ورود به انتخابات
بالاخره رييسي امروز يكشنبه ۲۰ فروردين براي ورود به انتخابات بيانيه اي بيرون داد

تولیت آستان قدس در بیانیه‌ای اعلام کرد:
🔹اینجانب به پشتوانه بیش از دو دهه تجربه مدیریتی در سطح کلان همچنین تعامل و نظارت بر ساختارهای مختلف ملی و رویارویی مستقیم با مفاسد و نواقص موجود در سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی، نسبت به ریشه‌های مسائل کشور و گرفتاری‌های مردم آگاهی و اشراف یافته‌ام و عمیقاً معتقدم این وضعیت قابل تغییر است و به مدد الهی امکان بازگشت تحرک، نشاط و رونق به زندگی مردم وجود دارد.
🔹کلید واقعی حل مشکلات حضور و اراده همه ما مردم برای تحول جدی در مدیریت اجرائی کشور است و گام اول در ایجاد این تغییر، تشکیل  دولتی توانمند و آگاه است که برای خدمت به مردم و بازگرداندن کرامت به آنان و مبارزه با تبعیض فقر و فساد شب از روز نشناسد.
🔹با آنکه اکنون بیش از یک سال است مأموریت خدمت به مستضعفان و محرومان، زائران و مجاوران آستان قدس را وجهه همت خود قرار داده و این توفیق عظیم را غیر قابل قیاس با هر مقام مادی و معنوی دیگر می‌دانم ، اما ملاحظه رنج‌ها و گلایه‌مندی‌های مردم و دعوت وسیع اقشار مختلف و نخبگان از این خادم خود برای حضور در عرصه انتخابات، راه هر گونه عافیت‌طلبی و ترجیح علایق شخصی را به روی اینجانب بسته است.
🔹اکنون با شناخت دقیق از ظرفیت‌های عظیم انسانی و مدیریتی کشور و در پی دعوت‌های پر شمار و محبت‌آمیز علمای گرانقدر، اقشار مختلف مردم و نخبگان و جوانان دلسوز، مسئولیت دینی ملی و انقلابی خود را حضور در این صحنه یافته‌ام. هر چند تا کنون و طی سه دهه گذشته هیچ عزمی برای دستیابی به قدرت نداشته‌ام.
🔹این حضور فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی رایج و صرفاً با تاکید بر رعایت قانون، اخلاق، انصاف، صداقت با مردم و پرهیز از جنجال و سوءاستفاده از مقدسات و بیت المال در رقابت انتخاباتی خواهد بود.
🔹نجات کشور از بحران‌های پیش رو و بازگرداندن آسودگی خاطر به مردم، صرفاً با ایجاد تحول در مدیریت اجرایی، بکارگیری مدیران امین و قوی و حرکت آگاهانه بر اساس اهداف برنامه‌ای جامع و همه جانبه که ان‌شاءالله آن را در فرصت گفت‌وگوهای پیش رو با شما ارایه خواهم داد، ممکن خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email