وحشت رژیم از حمله آمریکا به‌سوریه: برخی می‌گویند حمله آمریکا به سوریه درنقاط دیگردنیا هم امکان‌پذیر است

خامنه‌ای امروز یکشنبه ۲۰فروردین ۹۶ در دیدار با سرکردگان نیروهای مسلح رژیم گفت: «برنامه دشمن تضعیف روحیه مردم، مسئولان و نیروهای مسلح و القای روحیة نمی‌شود و نمی‌توانیم است».

ولی‌فقیه ارتجاع با نگرانی از حمله موشکی آمریکا به رژیم اسد گفت:‌ «برخی می‌گویند حمله آمریکا به سوریه در نقاط دیگر دنیا هم امکانپذیر است، جمهوری اسلامی نشان داده است که با اینگونه حرفهای بی‌ربط و کارهای غلط، از میدان به‌در نمی‌رود. مسئولان در مقابل تهدیدها و تشرها عقب نمی‌نشینند، زیرا اگر بنا بر عقب‌نشینی بود، امروز کشور دچار درماندگی و ورشکستگی روحی و تمدنی شده بود».

خامنه‌ای به نیروهای وارفته نظامی رژیم گفت:‌ «نیروهای مسلح باید روز به روز توانایی‌ها و ظرفیتهای خود را افزایش دهند و کمبودها و خلأها را جبران کنند».
حمله نظامی آمریکا به سوریه موجب شکل‌گیری روندهای خطرناک می‌شود
شمخانی دبیر شورای عالی امنیت رژیم، وحشت‌زده گفت: «حمله نظامی آمریکا به سوریه موجب شکل‌گیری روندهای خطرناک و غیرقابل پیش‌بینی خواهد شد».
وی اعتراف کرد که انجام اقداماتی مشابه حمله موشکی آمریکا به سوریه کاملاً جهت‌دار و در مسیر تقویت توان روحی و نظامی رزمندگان آزادی خواهد بود.
وی تأکید کرد که این مسأله، موجب پیچیده‌تر شدن معادلات سیاسی و امنیتی در سوریه وشکل‌گیری روندهای خطرناک و غیرقابل پیش‌بینی خواهد شد.

یک تحلیلگر رژیم در تلویزیون سراسری آخوندی نگرانی خود را از ادامه حملات آمریکا ابراز داشت. وی گفت:‌«این آقای ترامپی که می‌گفت من دیگه کاری به جنگهای خارج از آمریکا ندارم… ما دنبال تغییر رژیمها از طریق زور نیستیم امروز شاهد وعده‌های دروغین و چرخش ۱۸۰ درجه‌ای آقای ترامپ هستند» وی افزود:‌
«اما این‌که این حمله آخرین حمله باشه یا نه؟ واقعاً آغازی برای حملات دیگر باشه این باید صبر کنیم ببینیم که آمریکا چه برخوردی می‌کند».

Print Friendly, PDF & Email