مشاور ترامپ: به زودی فعالیتهای رژیم ایران در کشورهای منطقه را متوقف خواهیم کرد

ولید فارس

 

مشاور ترامپ در امور خاورمیانه ابراز امیدواری کرد که مخالفان حکومت ایران بتوانند فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ در ایران راه بیاندازند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «ولید فارس» مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگو با «الشرق الاوسط» تصریح کرد که آمریکا به زودی فعالیتهای رژیم ایران در کشورهای منطقه را متوقف خواهد کرد.

وی در خصوص دیدار احتمالی ترامپ و «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه گفت که چنین دیداری «حتمی» است و چنین نشستی به راه‌حل بحران سوریه می‌پردازد که با عقب‌نشینی تمامی نیروهای مسلح خارجی به ویژه داعش و القاعده و حزب‌الله و سپاه پاسداران آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: این تنها مسیر رسیدن به یک راه‌حل سیاسی در سوریه است. تا زمانیکه این نیروها همچنان در سوریه باشند، هیچ راه‌حلی وجود ندارد.

وی در خصوص تهدیدات حکومت ایران نیز گفت: آنها با مشکل روبرو هستند. در سال ۲۰۰۹ (اعتراضات ۸۸) در ایران شاهد آن بودیم که اکثر جوانان رژیم حاکم را نمی‌خواستند و خواستار آزادی و پیشرفت بودند.

ولید فارس ابراز خوشبینی کرد که مخالفان در ایران بتوانند شورشی بزرگتر از حوادث ۲۰۰۹ راه بیاندازند.

هشدار سپاه درباره وقوع فتنه جدید

جانشین فرمانده اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نسبت به وقوع فتنه جدید از سوی ضد انقلاب و فتنه گران در انتخابات آینده هشدار داد.

به گزارش رسا، سردار حسین نجات در هفتمین نشست هم اندیشی ستایش گران اهل بیت نخبه کشور در مشهد با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: در این انتخابات هم باید منتظر فتنه دیگری از سوی فتنه گران و ضد انقلابیون بود.

Print Friendly, PDF & Email