رژیم ایران بر طبل جنگ می‌کوبد

سپاه پاسدارانپاسدار سلامی : می‌توانیم اسرائیل را آناً به جهنم تبدیل کنیم

تسنیم

به گزارش “فارس” خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران ایران، سردار حسین سلامی، جانشین فرماندۀ سپاه پاسداران، گفته است که اسرائیل دیگر در امان نیست و در نتیجۀ آتش حزب الله لبنان و دیگر نیروهای مشابه در یک چشم برهم زدن “به جهنم” تبدیل شده و از بین خواهد رفت. جانشین فرماندۀ سپاه پاسداران سپس افزوده است که این تهدید “کاملاً واقعی است و شوخی در آن نیست.”

او همچنین ادعا کرده است که نیروهای آمریکایی در سوریه ناتوان و سرگردان و در نتیجۀ رویارویی و مقابله با ایران خسته و رنجور شده اند. سردار سلامی همچنین تلویحاً ادعا کرده است که انقلاب اسلامی به تولد امپراتوری جدید منجر می شود که رفته رفته جای امپراتوری رو به زوال آمریکا را خواهد گرفت.

او نتیجه گرفته است که جمهوری اسلامی ایران باید حضور خود را به هر قیمتی در صحنه های نبرد به ویژه در جنگ داخلی سوریه حفظ کند به ویژه اینکه به گفتۀ سردار سلامی جمهوری اسلامی ایران توانسته “در بدترین شرایط اقتصادی بر مشکلات غلبه کرده و به پیشرفت هایی نیز دست یابد.”

جانشین فرماندۀ سپاه پاسداران در پایان گفته است که جمهوری اسلامی ایران وارد بزرگترین نبرد خود شده است و “چیزی به نابودی و زوال دشمن” باقی نمانده است.

Print Friendly, PDF & Email