اعتراضات کارکنان اتوبوسرانی و کادر درمانی در اراک و زابل

اتوبوس رانانتجمع کارکنان اتوبوسرانی زابل در اعتراض به عدم پرداخت۶ماه حقوق!

اخباروگزارشات کارگری:پیش از ظهردیروز۱اسفند،کارکنان اتوبوسرانی زابل در اعتراض عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر خود مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان تجمع کردند.

برپایه گزارشات منتشره،یکی از حاضران در این تجمع اظهار داشت: متاسفانه در ۶ ماه اخیر هیچ حقوقی دریافت نکرده‌ام و این امر مشکلات زیادی در روند تامین هزینه خورد و خوراک و زندگی خانواده من ایجاد کرده است.

این کارمند سازمان اتوبوسرانی زابل افزود: ۶ ماه مدت خیلی زیادی است و در این مدت برای گذران زندگی از همه افرادی که می‌شناختم پول قرض کرده‌ام و ادامه این شرایط برای من ممکن نیست.

اعتراض پرستاران مراکز درمانی اراک نسبت به عدم پرداخت ماه ها مطالباتشان!

:عصر روز یکشنبه،جمعی از پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های اراک عصر با حضور در حوزه ستادی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خواستار پرداخت مطالبات معوق خود شدند.

بنابه گزارشات منتشره،یکی از این پرستاران افزود: حق کارانه پرسنل درمانی در رده های مختلف و سایر مزایای شغلی مااز خردادماه سال جاری پرداخت نشده است.

وی که نخواست نامش فاش شود افزود: کادر درمانی بیمارستان های اراک به خوبی از تنگناهای مالی حوزه سلامت باخبر هستند اما در آستانه سال نو نیاز است که باتدابیر خاص مدیریتی بخشی از مطالبات پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک درهمین رابطه گفت: معضل مطالبات معوق پرسنل درمانی بیمارستان های اراک مربوط به دیرکرد پرداخت طلب دانشگاه از بیمه ها است و اگر این مهم محقق شود بخش اعظم بدهی پرسنل بیمارستانی قابل پرداخت است.

دکتر علی ابرازه افزود: بدهی بیمه ها به این دانشگاه بیش از ۲ هزارو ۲۰۰ میلیارد ریال است

Print Friendly, PDF & Email