نشریه کنگره: همین امسال کار ملایان را تمام کنید

 سرباز آمریکاییروزنامه انگلیسی: زمان حمله آمریکا به پاسداران

نشریه هیل وابسته به کنگره آمریکا در یادداشتی نوشت: حکومت ایران که داعشی دیگر است، ۳۸ ساله شد؛ بیایید امسال را آخرین سال آن قرار دهیم.

به گزارش جام نیوز، این پایگاه آمریکایی با تلاش برای کمرنگ کردن حماسه ۲۲ بهمن، می نویسد: روز جمعه جمهوری اسلامی ایران ۳۸مین سالروز تولد خود را با آوردن صدها هزار نفر بوسیله اتوبوس به میدان های شهر جشن گرفت.

بدون اتوبوس هایی که برای مراسم ۲۲ بهمن تدارک دیده شده اند و دریافت حقوق به خاطر تعطیلی روز ۲۲ بهمن افراد شاغل در این راهپیمایی حضور نمی یابند.

دوربین تلویزیون های دولتی ایران همیشه بر صفوف اول این راهپیمایی زوم می کنند که قابل پیش بینی است مملو از مردهای ریشویی است که با چهره های خشمگین شعار داده و با مشت به هوا می کوبند.»

در ادامه این یادداشت ضمن ادعای پرداخت دلار توسط ایران در ازای کشتن سربازهای آمریکایی، آمده است: «اما چرا آمریکایی ها باید به این موضوع اهمیت بدهند؟ ایران به کشتن آمریکایی ها در عراق و افغانستان ادامه می دهد. صدها آمریکایی توسط ایران کشته شده اند.

ایران در افغانستان به هر نیروی طالبان که یک سرباز آمریکایی را بکشد ۱۰۰۰ دلار انعام نقدی پرداخت می کردند و برای حملات بزرگتر نیز پول های بیشتری پرداخت می شده است.

در یمن نیز موشک های ضد کشتی C-802 که ایران در اختیار حوثی ها قرار داده به سوی ناوهای جنگی آمریکایی و عربی شلیک شده است. ایران در سوریه نیز از بشار اسد حمایت کرده و همچنین در لبنان، حزب الله که تحت حمایت ایران است کنترل دولت را در دست دارد.

دولت ترامپ فرصتی بسیار بزرگ برای مقابله با ایران دارد. جمهوری اسلامی اکنون به میان سالی رسیده است و ایدئولوژی انقلابی آن در حال پیر شدن است.

اکنون زمان افزایش فشار بر تهران البته با شیوه های حساب شده است. باید مشروعیت جمهوری اسلامی را درون این کشور و همچنین خارج از آن زیر سئوال برد. این اقدام باید با استفاده تمامی ابزار موجود، از برنامه های تلویزیونی و رادیویی که برای ایرانیان پخش می شود تا تهدید این کشور به استفاده از قدرت نظامی در صورت هر گونه حرکت تجاوزگرانه، و همچنین قرار دادن سپاه ایران در لیست گروه های تروریستی، پیگیری شود.

آمریکا می تواند کمک کند تا این مراسم سالگرد، آخرین جشن پیروزی انقلاب ایران باشد.»

زمان حمله آمریکا به پاسداران

ترامپ برخلاف رئیس جمهور پیشین آمریکا، به نظر می رسد رویکرد دیگری دارد و در یکی دو سال آینده به رژیم ایران حمله می کند.

به گزارش جام نیـوز، روزنامه ایندیپندنت در گزارشی نوشت: دونالد ترامپ، بازی بزرگی را آغاز کرده است و اکنون از اقدامات ترامپ این موضوع به ذهن متبادر می شود که ترامپ به چرچیلی دیگری در آمریکا تبدیل شده است.

این روزنامه افزود: حکومت شیعی ایران در منطقه مخالفان سنی زیادی دارد، عربستان بزرگ ترین رقیب ملایان به شدت از سیاست های منطقه ای تهران ناراحت می باشد. به نظر می رسد ترامپ برخلاف اوباما رویکرد دیگری دارد و در یکی دو سال آینده به رژیم ایران حمله کند.

Print Friendly, PDF & Email