برخورد قاطع با نقض قطعنامه شوراي امنيت از سوي آخوندها لازمه صلح و آرامش در منطقه

 

شورابه گفته وزير دفاع رژيم و مشاور عالي خامنه اي شليك موشكها طبق دستور روحاني و با اجازه خامنه اي صورت مي گيرد

مقاومت ايران بر ضرورت برخورد قاطع با رژيم آخوندي به خاطر نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شوراي امنيت و ادامه توليد و آزمايش موشكهاي بالستيك با توان حمل كلاهك هسته يي تأكيد مي كند. اين لازمه صلح و آرامش و جلوگيري از ادامه جنگ افروزيهاي فاشيسم ديني حاكم بر ايران در منطقه است. در سالهاي گذشته نيز سكوت جامعه بين المللي در مقابل نقض مستمر قطعنامه هاي شوراي امنيت از سوي اين رژيم، كمك شاياني به پيشرفت پروژه هاي اتمي آن و نزديك شدنش به بمب اتمي كرد.

پس از اينكه شوراي امنيت ملل متحد شب گذشته تأييد كرد رژيم ايران دست به شليك موشكهاي بالستيك زده است، پاسدار حسين دهقان، وزير دفاع رژيم، امروز (چهارشنبه ۱۳بهمن) در پايان جلسه هيأت دولت به شليك موشك اذعان كرد و گفت: «آنچه که به عنوان تست موشکی مطرح شده است، در ادامه برنامه‌های ما بوده است و ما برنامه‌های خود را مطابق با دستوری که رئیس‌جمهور در اواخر سال گذشته ابلاغ کرد، با سرعت و دقت بیشتری ادامه می‌دهیم».

اين اولين بار نيست كه پس از تصويب قطعنامه ۲۲۳۱ در ژوييه ۲۰۱۵ رژيم ايران در نقض آشكار اين قطعنامه به چنين آزمايشهايي مبادرت مي كند. دست كم چهار آزمايش موشكي ديگر در سالهاي ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نيز توسط اين رژيم انجام شده است.

پاسدار-سرلشگر حسن فیروزآبادی، مشاور عالی خامنه اي، كه تا تابستان امسال رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رژيم بود، چندي پيش گفت: «هیچ موشکی در این کشور شلیک نمی‌شود مگر اینکه مصوبه فرمانده‌کل قوا را داشته باشد. حتی برای شلیک در رزمایش ها هم باید از محضر رهبر انقلاب مجوز گرفته شود … حتی زمان شلیک را و اینکه در چه ‌زمانی شلیک شود را نیز ایشان تعیین می‌کنند که این باید فلان وقت شلیک شود» (تسنيم خبرگزاری نيروي قدس- ۲۲آبان ۱۳۹۵).

قطعنامه ۲۲۳۱ از رژيم ايران مي خواهد «هیچ فعالیتی مرتبط با موشکهای بالستیک طراحی شده با قابلیت حمل تسلیحات هسته‌یی صورت ندهد، از جمله شلیک هرگونه موشک با استفاده از چنین فناوری‌های مربوط به موشکهای بالستیک».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

۱۳ بهمن ۱۳۹۵(اول فوريه ۲۰۱۷)

Print Friendly, PDF & Email