مردم و جوانان شیراز به تجمع اعتراضی علیه گسترش پارازیت در این شهر در روز سه‌شنبه ۲۸ دی فراخوان دادند

مردم و جوانان شیراز به تجمع اعتراضی علیه گسترش پارازیت در این شهر در روز سه‌شنبه ۲۸ دی فراخوان دادند!

در این فراخوان از جمله آمده است:
اعتراضات مردمی به استاندار فارس بیهوده بوده است. از این‌رو بار دیگر در روز ۲۸ دی ماه ساعت ۸ صبح مقابل استانداری فارس حضور یابید. این نسل‌کشی برای اولین بار در شیراز امتحان می‌شود. لطفاً به سکوت پایان دهید و برای سلامتی خود و خانواده‌تان راهپیمایی کنید. ماتور هشت نام دستگاهی است که برای پارازیتهای ماهواره‌یی از کشور چین به‌مبلغ هشت میلیون دلار خریداری شده و توسط سپاه استان فارس در ارتفاعات کوه ”دراک ”شیراز نصب شده است. قدرت امواج این دستگاه بطوری شدت دارد که ۴۰۰ کیلومتر خارج از مرزهای استان فارس را نیز در بر می‌گیرد. طبق نظریه سازمان علوم پزشکی استان فارس وجود این دستگاه تا دو سال آینده در استان فارس موجب بیست و چهار هزار مورد سرطان خواهد بود.
شایان ذکر است: صبح روز دوشنبه ۲۰دی جمعی از مردم شیراز در اعتراض به انتشار پارازیت در این شهر د‌ر مقابل استانداری تجمع کردند.
تجمع‌کنندگان با سر دادن شعار پارازیت خیانت است به ملت خواستار قطع پارازیت در شیراز شدند. رسانه‌های رژیم در روزهای اخیر گزارشاتی در مورد پخش پارازیت در شیراز و ابتلای مردم به بیماری و به‌خصوص ابتلای آنان به سردرد، منتشر کردند. بعضی از رسانه‌های رژیم با استناد به مطالعات بخش فیزیک دانشگاه تهران معتقدند میزان انتشار پارازیت در فضای شیراز چهار برابر تهران است.

فراخوان به تجمع مجدد در اعتراض به پارازیت در شیراز

Print Friendly, PDF & Email